VIDEO: Linda umí být drsná. S panem P se chce vypořádat po svém

Linda je přesvědčená, že ve smrti jejího partnera Lukáše má prsty pan P. A jak to to tak vypadá, není daleko od pravdy. S ochrankou pana P se ale nepříjemně zaplete Lindin syn Cyril. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na další epizodu Cest domů.
Linda se nebojí
Linda se nebojí

reklama

Panu P se navíc Linda při společné večeři s Mikulášem poměrně zalíbila a snaží se ji okouzlit. Linda s ním ale logicky nechce nic mít, a tak ji jeho přepadovky v práci, nebo dokonce u ní v bytě opravdu netěší. To ovšem ještě netuší, že bude muset jít s nenáviděným mafiánem dokonce na večeři. Aby se ale nakonec nedivil Pan P!

Upoutávka pondělního dílu:

Cyril se nemůže zbavit strachu z goril pana P. Když jim cestou do školy omylem kopl míč na auto, vyděsili ho tak, že se radši nechal sbalit Daliborem a odvézt na policejní služebnu. Pro Lindu je to impuls k tomu, aby syna poslala za Karlem. S Karlem si Cyril ale zrovna dvakrát nerozumí, zato Lindin nový partner Miky mu docela imponuje. Navíc ho naučí hrát mariáš a poker, čímž si u Cyrila samozřejmě „našplhá“.

Mezi Blankou a Rudolfem to skřípe, lékařka totiž není vůbec nadšená z toho, že po dni v nemocnici vídá pacienty ještě doma díky Rudolfově programu následné kontroly pacientů. Navíc ji štve, že Salák sice Rudolfovy pacienty na kliniku přijímá, ale dělá to jen a jen kvůli sobě a zesměšnění Bernáta.

Ema je víc a víc rozpačitá z provozování hospody u Bety. Když se k finanční stránce přidají i gorily pana P, které po Emě chtějí „peníze za ochranu“, tedy klasické výpalné, má toho už dost. Sama ale neví, kudy kam.

Podívejte se na galerii:

A nezapomeňte se dívat v pondělí večer!

Rekapitulace minulého dílu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů III (319) - rekapitulace

reklama

reklama