VIDEO: Mikuláš se zbláznil. Do Lindy!

Z Mikyho se pomalu, ale jistě stává boss podsvětí v Hradišti, on však kleká k nohám jediné ženě – Lindě Hartové. Netlačí ale až příliš "na pilu"? Dívejte se v pondělí ve 20:15 hodin na Primě na seriál Cesty domů.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Miky se zbláznil

reklama

Karel Salák není ze vztahy Lindy a Mikuláše vůbec nadšený. Za prvé se zdá, že i když už si s Lindou dávno žijí každý svůj život, trochu na Mikuláše žárlí. Ale hlavně ho štve, že někdo jako Miky má mít vliv na jeho syna Cyrila a že ho bude vlastně částečně vychovávat.

Zato Dalibor se na Mikuláše obrací s prosíkem – ochotně hraje zkorumpovaného policistu, jen aby mu hradišťský boss pomohl sehnat ilegální léky pro nemocného Sváťu. Jeho zdravotní stav se totiž výrazně horší, začíná mít problémy se sluchem. A podle doktora Navrátila se budou spíše horšit než lepšit. Dalibor je pro to ochoten učinit cokoliv...

U Bernátů všichni prožívají Kosíkovu smrt. Nejvíce jeho žena Pacina, úmrtí ale "rozhodilo" možná ještě více Rudolfa. S kondolencí přichází i Karel Salák a překvapivě zlepšuje náladu jako Šimonovi, tak Martinovi. Za to v domě začne být takové dusno, že se Blanka rozhodne trochu se vyvětrat. Za kým se ale vypraví? To byste neuhádli!

Prohlédněte se fotogalerii k dílu:

Prohlédněte si upoutávku:

Za kým si Blanka zašla pro podporu, to uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama