VIDEO: Miky se bude snažit okouzlit Lindu večeří. Dopadne to málem katastrofou

Vše ovšem nakonec zachrání čarodějka z kuchyně Heda. Ostatně podívejte se sami už teď, jak to Mikuláš se svým původním menu „vymňoukl“. Celou epizodu sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!
Miky vaří

Rudolf a Šimon se balí za Šimonovým nemocným otcem do Anglie. Jenže mladého Kosíka si zároveň Salák na klinice vybral do experimentálního programu, a mladý lékař se tak musí starat o svoji pacientku Julii Šantovou. Její zdravotní komplikace mu dokonce znemožní odlet a Rudolf odlétá sám.

Mikuláš se snaží zapůsobit na Lindu a rozhodne se pozvat ji na večeři. Ona sama by ovšem považovala za mnohem přitažlivější, kdyby jí uvařil sám. Miky se do toho pustí, ale kupodivu se mu podle internetu úplně uvařit nepovede. Ještě, že je jeho matka boží kuchařka a pomůže mu škodu katastrofické menu zachránit. Bude to ale stačit, aby okouzlil Lindu?

Hradištěm stále otřásá válka gangů a Dalibor už toho má dost. Aby případ s panem P konečně vyřešil, nechá o sobě rozhlásit, že si ho uplácí Mikuláš. Alespoň tak díky práci přichází na jiné myšlenky než doma s nemocným Sváťou. Ten si ale všímá, že Dalibor nebývá často doma a není si jejich vztahem už zcela jist. Jist vztahem si nemůže být ani Juraj, který stále víc a víc tlačí na Mílu. Ta ale upřednostňuje vztah se svým manželem a Juraj je z celého života víc a víc zkroušený.

Nechte se nalákat upoutávkou:

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

Cesty domů III (323) - rekapitulace
Cesty domů III (323) - rekapitulace

Mrkněte se do galerie k epizodě:

Dívejte se v pondělí na Primě ve 20.15 na další osudy vašich oblíbených hrdinů.

reklama