VIDEO: Sváťa oslaví zásnuby v nemocnici. A Vencl bude zas „prudit“

Dalibor sice odjel na Dálný východ, aby Sváťovi opatřil tolik potřebný lék, to ale Sváťovi nevadí, aby společné zásnuby hezky v nemocnici oslavil. Veselí svým příchodem ale trochu naruší doktor Vencl… Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na další epizodu Cest domů.
Sváťovy zásnuby

Cyrilův kamarád Bart má problém – jeho matku vyhodil Pan P z práce. Rodina tak nemá peníze a vypadá to, že možná přijdou o střechu nad hlavou. Nebyl by to ale Cyril, aby se nesnažil pomoci. Ovšem Karel Salák z toho mít radost nebude…

Andrejovi volá bývalá manželka, že zmizela jejich dcera Sandra. Oba jsou šílení strachy, ale nakonec se ukáže, že Sandra chtěla jen vidět svého otce. To se ale bývalé manželce samozřejmě nelíbí a ze všeho bude vinit Andreje. A bude to Andrej, koho návštěva malé Sandry nejvíc „dostane“. Navíc Andrej sehraje velkou roli v infarktu komisařky Jírové!

I Mikuláš je na tom špatně – musí splácet dluhy panu P, problém má i s Jarynem. Ten je na něj naštvaný, že sebral peníze určené na rekonstrukci hospody U Bety. Rozžehná se s ním i Juraj, který odmítá pokračovat v jeho zastupování v případu odškodného, jež vymáhá na nemocnici. Zkuste si tipnout, kvůli komu.

Mrkněte na galerii:

reklama