VIDEO: V Cestách domů se možná rozjíždí nový vztah. Andrej a Linda!

Už když Andrej spatřil Lindu poprvé na chodbách hradišťské nemocnice, bylo jasné, že mezi těmi dvěma něco bude. A už je to skoro tady! Dívejte se v pondělí ve 20.15 na další epizodu a už teď se podívejte na malou ochutnávku.
Andrej a Linda

reklama

Na jednu stranu je Andrej příjemný jako andělíček, na stranu druhou se ale dokáže zapřít jako buldok. Hlavně když se jedná drogové dealery. S tím bude ale mít trochu problém Dalibor, protože jak víme, potřebuje sehnat pro Sváťu speciální léky. A jediným, kdo je dokáže sehnat, je Bartoš. Jenže právě toho Andrej dostal do vazby hned po svém příjezdu do Hradiště a nemíní ho z ní propustit, ač se Dalibor dušuje, že mu Bartoš přislíbil, že se stane jeho informátorem.

Pan P pořád doráží na Mikuláše a chce po něm dlužnou částku i s úroky. Miky se gangstera ale nebojí. Ovšem jen do momentu, kdy Ema najde ve své pracovně v hospodě U Bety mrtvého oběšeného Krulicha. Ten se ale určitě neoběsil sám a pro každého, kdo o případu něco ví, je evidentní, že je mrtvola vzkazem Pana P pro Mikuláše, ať si s vrácením peněz pospíší.

Mikuláše navíc opouští i Kužel, ten ovšem z vlastních pohnutek, a doporučuje mu, aby si pokud možno rychle sbalil své saky paky a opustil Hradiště, protože už v něm pro něj není bezpečno. Miky se bojí hlavně o Hedu, Lindu a Cyrila, ale nikdo z nich jeho nadšení pro nápad odjet někam hodně daleko nesdílí. Asi proto, že k nikomu z nich není zcela upřímný…

Prohlédněte si fotogalerii:

reklama

reklama