VIDEO: Vencl bude spát u Sváti. To nepochopíte!

Sváťova terapie dobrými skutky asi nezná mezí. Jak jinak si vysvětlit, že si k sobě domů dobrovolně pozve doktora Vencla, se kterým si zrovna do oka nepadli? Dívejte se na Cesty domů, v pondělí ve 20.15!
Venclův azyl u Sváti

Vencla totiž načape manželka v nemocnici v trošku choulostivé situaci – s lehkou dívkou v náručí. A rozhodne se rovnou i pro razantní řešení – Vencla vyhodí z bytu. Povedený doktor se tak ocitá v podstatě na ulici. Má velké štěstí, že Sváťa Pech stále pokračuje ve své osobité terapii „dobrými skutky k uzdravení“. V pondělním díle se dozvíte i to, proč byl pro Sváťu hodně prozřetelný krok k sobě Vencla vzít. To vám ale teď prozradit nemůžeme!

Salák si zase smlsne na Petrovi Kosíkovi. Přede všemi ho shodí, že nezvládá práci jeho zástupce. Celé je to ale fraška s jediným účelem – tlačit na Blanku. Ta ale o Salákovi nechce nic slyšet. Číslem jedna je pro ni Juraj.

Miky se stále snaží o Lindu, chtěl by se s ní oženit a změnit se kvůli ní. Ale osud, nebo spíš Pan P, mu hází klacky pod nohy. Kvůli nesplacenému dluhu ho mafián nutí ke spolupráci. Miky se mu nabídne, ale zároveň se nabídne i policii s tím, že společně dostanou Pana P do záhuby. Jenže tenhle krok by se mohl Mikymu pořádně vymstít… Navíc jeho vztah s Lindou dostává čím dál větší trhliny.

Jak tohle všechno dopadne, to zjistíte v pondělí ve 20.15 v další epizodě Cest domů!

Prohlédněte si fotogalerii k dílu:

Zrekapitulujte si, co se stalo v předchozí epizodě:

Cesty domů III (334) - rekapitulace
Cesty domů III (334) - rekapitulace
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama