První semifinálový večer Talentu už v neděli!

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT graduje! Už tuhle neděli nás čeká přímý přenos prvního semifinálového kola! O nejúžasnější talenty opět nebude nouze!
Celý "tým" ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT
Celý "tým" ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT

reklama

Předvede se mimo jiné skvělý bubeník Mika Ronos, úspěšný tanečníkMiroslav Bruise Žilka nebo excelentní pěvec Mirek Sýkora!

Z castingových kol postoupilo do semifinále celkem osmnáct nejtalentovanějších soutěžících. Devět z nich zvolili diváci svými sms hlasy, dalších devět vybrala hvězdná porota. Ti všichni se o přízeň diváků utkají ve dvou semifinálových kolech! O tom, kdo z nich postoupí do finále, ale rozhodnou opět diváci svými sms hlasy! A že bude z čeho vybírat!

V prvním semifinálovém kole se utká dívčí taneční skupina Magic Free Group, písničkář Pavel Helan, sexy tanečnice pole dance Lucie Šimková, malíř a „grafiťák“ Malej Dejv, zpěvačka Lucie Dobrovodská, bubeník Mika Ronos, uvidíme světelnou show v podání Moving lights, tanečníka Bruise Žilku a pěvce Mirka Sýkoru!

Všichni semifinalisté postupně předvedou svá vystoupení, následně moderátoři ukončí divácké sms hlasování. První tři soutěžící, kteří dostanou od diváků nejvyšší počet hlasů, postoupí do finále přímo. Další dva semifinalisté s největším počtem hlasů předstoupí před porotu, která vybere finalistu čtvrtého.


První semifinále nejpopulárnější talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT můžete sledovat už v neděli 24. listopadu ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama