Video: Vypadá a rapuje stejně jako jeho idol Eminem.

V sobotu vás čeká další Česko Slovensko má Talent na Primě ve 20.15. Poznejte šestnáctiletého Lukáše, jehož idolem je Eminem. Prý toho mají hodně společného...
Lukáš Borák
Lukáš Borák
archiv

reklama

Talent se blíží do semifinálových kol. Na to první se můžete těšit už 18. listopadu a odehraje se znovu v Bratislavě. Některá vystoupení vám dokonce vezmou dech, stejně jako Lucii Bílé.

"Příběh Eminama je motivace do života. Z ničeho udělal něco, " říká Lukáš Borák. Ten nosí na  hlavě platinového ježka a Eminemovi je opravdu hodně podobný. 

Jak už z Talentu známe, totožný vzhled však nezaručuje, že tyto dvě naprosto rozdílné osoby bude pojit podobný talent. Lukáš Borák však vystřihne show, která přesvědčí, že v něm dříme obrovský um. Svým hudebním projevem sice hodně připomíná svého idola, ale to porotě nevadí. Hip hopových tragédiíí zažili už dost, teď je na čase dát prostor někomu takovému. Lukáš své vystoupení věnuje matce, která je samoživitelkou. Aby je uživila, musí mít dvě práce.

Co dalšího uvidíte v sobotním Talentu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2015 (12) - upoutávka

 

Česko Slovensko má Talent uvidíte na Primě už ve 20.15 tuto sobotu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!