Aktuální termíny castingů do show Česko Slovensko má talent 2021

Umíte něco mimořádného a potřebujete to ukázat světu? Máme pro vás aktuální termíny castingů, kde můžete zkusit štěstí!
UP-ČSMT 2021 (castingová výzva)

reklama

Chcete být v 9. sérii Česko Slovensko má talent?

Přijďte na casting v České republice:

 

1. 8. sobota         09.00 – 12.00   ZLÍN, INTERHOTEL MOSKVA, náměstí  Práce 2512, 

1. 8. sobota         09.00 – 12.00   PLZEŇ, HOTEL VICTORIA, Borská 19

1. 8. sobota         09.00 – 12.00   ZNOJMO, Středisko volného času Znojmo, Sokolská 8 

1. 8. sobota         15.00 – 19.00   BRNO, Základní a mateřská škola, Husova 17

1. 8. sobota         15.00 – 21.00   PRAHA, Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola dopravní, Masná 18

1. 8. sobota         17.00 – 20.00   ČESKÉ BUDĚJOVICE, Základní škola a Mateřská škola Nová, Nová 5

2. 8. neděle          09.00 – 13.00   OSTRAVA, Hotel AKORD, náměstí SNP 1

2. 8. neděle          09.00 – 12.00   ÚSTÍ NAD LABEM, Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,  Pařížská 15

2. 8. neděle          09.00 – 12.00   TÁBOR, HOTEL PALCÁT TÁBOR , 9. května 2471

2. 8. neděle          15.00 – 18.00   MOST, Hotel Cascade, Radniční 3

2. 8. neděle          16.00 – 19.00   OLOMOUC, Clarion Congress Hotel Olomouc, Jeremenkova 36

2. 8. neděle          17.00 – 20.00   HRADEC KRÁLOVÉ, První soukromá základní škola, Vocelova 1334

Castingy na Slovensku:

25. 7. sobota         09.00 – 16.00    BRATISLAVA, Dom odborov - Istropolis, Trnavské mýto 1

25. 7. sobota         09.00 – 12.00    KOŠICE, Hotel Centrum, Južná trieda 2a

25. 7. sobota         09.00 – 12.00    PRIEVIDZA, Hotel Magura, námestie J. C. Hronského 1

25. 7. sobota         16.00 – 19.00    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, Centrum voľného času pre deti a mládež, nábrežie Dr. Aurela Stodolu 1932

25. 7. sobota         16.00 – 19.00    RIMAVSKÁ SOBOTA, Hotel Zlatý býk, námestie Š. M. Daxnera 413/1A

25. 7. sobota         16.00 – 19.00    NOVÉ ZÁMKY, Stredná odborná škola stavebná - Építészeti  Szakkӧzépiskola, Nitrianska cesta 61

26. 7. nedeľa         09.00 – 12.00    STARÁ ĽUBOVŇA, Dom kultúry, námestie Generála Štefánika 5

26. 7. nedeľa         09.00 – 12.00    BANSKÁ BYSTRICA, Hotel Arcade, námestie SNP 5

26. 7. nedeľa         09.00 – 12.00    SENICA, Grand Café kongresové centrum, Továrenská 532

26. 7. nedeľa         16.00 – 19.00    NITRA, ZUŠ Jozefa Rosinského, Vajanského 1

26. 7. nedeľa         15.00 –  18.00   ŽILINA, Hotel Slovakia, Antona Bernoláka  3231/2A

26.7. nedeľa         16.00 –  19.00   PREŠOV, Evanjelická spojená škola, Námestie legionárov 3

reklama

reklama