Česko Slovensko má talent 3v1 – poslední casting, Velký třesk a výběr semifinalistů

Tento díl bude hodně speciální, ale nebude chybět oblíbená porota – Jaro Slávik, Jakub Prachař, Marta Jandová a Diana Mórová – a chybět samozřejmě nebudou ani moderátoři – Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Do zákulisí Talentu nás opět zavedou Sonia Edde a Jakub Kotek v ČSMT Aftershow. Kdo postoupí rovnou do finále a kdo dostane ještě šanci bojovat v semifinálovém výběru?
Česko Slovensko má talent 2019, hvězdná porota
Česko Slovensko má talent 2019, hvězdná porota
archiv Prima

reklama

V první části dílu zakončíme castingová klání. Čeká nás například první pokus o rap před publikem. První mužský výkon na tyči předvede v Talentu polský šampion v pole dance. Vlastní tvorbu ve zpěvu ukáže temperamentní žena. Největší pěveckou skupinu zastoupí Big Band ZUŠ. Nemůžete si také nechat ujít poetické bublinové vystoupení. Budeme tu mít i druhý pokus o slam poetry. Oslnit se pokusí i pár mladých mužů s kytarou. Poslední číslo castingových kol bude patřit bujné burlesce Wendi ze Španělska.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (14) - upoutávka

Pak bude následovat Velký třesk – kdy porota ještě použije dvě divoké karty a pošle dva účinkující rovnou do finále. Zároveň určí šest semifinalistů, o kterých budou moci hned začít hlasovat diváci. Další dva semifinalisté postoupí do finále podle hlasování diváků. Hlasování bude probíhat od pátečního večera 29. listopadu až do neděle 1. prosince do 16 hodin. Dva nejlepší, a tudíž postupující, budou vyhlášeni v nedělních VELKÝCH ZPRÁVÁCH.

Pět finalistů máme, kdo k nim přibude a doplní finálovou devítku? Bude to také na vás!

Česko Slovensko má talent v pátek 29. listopadu ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 2. prosince ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW MŮŽETE SLEDOVAT IHNED PO DOVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

reklama

reklama