Česko Slovensko má talent je v půlce, talenty vám ale stále může ukázat!

Sice jsme za polovinou největší talentové show, ale ještě druhá polovina neuvěřitelných talentů vás čeká. Navíc budeme gradovat. S noblesou a vtipem vás provází porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Komu se budete smát tentokrát, kdo vás ohromí a kdo naopak dojme?
Bude porota nadšená?
Bude porota nadšená?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 19. října ve 20.15 na Primě.

Takže pozor… Oslní nás silák, který umí drtit kameny holou rukou se syrovým vajíčkem v ruce. Zazpívá moderně folklórní kapela a překvapí akrobatické batmanky u tyče. Italský taneční pár, který spolu žije i v reálném životě, předvede fascinující podívanou v kombinaci se světelnými efekty.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (8) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (8) - upoutávka

O rap není v aktuální řadě nouze, ale tentokrát to bude spíše stand up comedy. Nesmí chybět kouzelník, ale jak Jaro říká: „Mně nevadí dobří kouzelníci, ale jen ti špatní.“ Samozřejmě se také bude hodně zpívat. A opět se objeví něco, co tu ještě nebylo – švédská jeptiška, která umí žonglovat pingpongovými míčky pusou a nejen to.

Zvládne s nimi hrát na xylofon pusou i vagínou. Ani s tancem to tentokrát nebude žádná sláva – zvlášť když jsou tanečníci dost naštvaní. Které vystoupení zase rozehřeje dámskou část poroty? No jasně, budou to polonazí parkuristé, kteří do přímé interakce zapojí i Dianu Mórovou. Talentový večírek bude plný zpěvu, tance, repíkování a vtipných výstupů, ale i silných příběhů. 14letý Kristián přišel o mámu a táta s bratrem jsou vážně nemocní, přesto bojuje s osudem zpěvem. Jak se mu to daří, posuďte sami.

Sledujte Česko Slovensko má talent na Primě každý pátek ve 20.15.

Talent můžete sledovat ONLINE.

Reklama
Reklama