Česko Slovensko má talent – Jiřina Bohdalová poprvé na scéně

Kdepak klasické složení poroty Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, tentokrát nahradí Dianu Mórovou královna českého humoru, legendární Jiřina Bohdalová! Moderátoři ČSMT i AFTERSHOW zůstávají stejní – Lujza Garajová Schrameková a David Gránský a na Prima COOL nikdo jiný než Sonia Edde a Jakub Kotek. Dočkáme se přímého postupu do finále v dílu s Jiřinou?
Česko Slovensko má talent navštíví Jiřina Bohdalová jako porotkyně
Česko Slovensko má talent navštíví Jiřina Bohdalová jako porotkyně
archiv Prima

Diana Mórová musela tento díl na jiné natáčení, a tak Jakub Prachař našel skvělou náhradu v podobě nestárnoucí Jiřiny Bohdalové. Odstartujeme dětským tanečním podáním jazzu v ruském provedení. Jaké bude první hodnocení paní Bohdalové? Ze Srí Lanky jsme v Talentu ještě asi nikoho neměli – dokáže dívka s českou maminkou zaujmout svým rapem?

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

Česko Slovensko má talent a gastronomie

Dnešní díl také pořádně rozpálí ohnivá show. Silová akrobacie z Ukrajiny v podání dvojice, která spolu tvoří i životní pár už 11 let, vám určitě vyrazí dech. O přestávce zjistíme, co si Jiřina vygooglovala. Hmyzí gastronomie frčí světem a dorazila až do česko-slovenského Talentu. Jaký talent se dá dělat s hmyzem? Pozor také na dnešní zpěváky, zvlášť ty, kteří si myslí, že mohou vyhrát. Tak snad to zachrání maďarský tanec – potvrdí svoji temperamentní pověst čtveřice statných mužů?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (6) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (6) - upoutávka

Tento díl je opravdu plný novinek – slečna z Karlštejna nám přiveze efektivní využití času a pohybu a jako figuranta si vybere Jakuba. Společenstvo meče z Vysočiny předvede středověké umění. Odvážný iluzionista Hans z Norska si jako svoji asistentku vybere Jiřinu. Koho z dnešních adeptů pošle Jakub rovnou do finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 4. října ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 7. října ve 20.15 na Prima COOL

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT – AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU NA PRIMĚ

reklama