Česko Slovensko má talent opět plné emocí

V pátek vás čeká další dávka emocí a neuvěřitelných talentů. Bavit vás bude nejen porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, ale také moderátorská dvojice Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Nechte se překvapit, jaké skvělé talenty a bizarní výkony přinese další díl.
Porota
Porota
archiv Prima

reklama

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 7. září ve 20.15 na Primě.

V dalším dílu se představí několik fenomenálních cizinců, kteří ale žijí dlouhodobě v Česku. Uvidíte v jejich podání fantastické taneční vystoupení s prvky komična a nejlepší pěvecké podání Whitney Houston v historii ČSMT – a to ji zpívá kluk! Samozřejmě se objeví i pár „zpěváků“, u kterých budete zase obdivovat jen jejich odvahu vylézt s tímto výkonem na pódium před stovky přítomných a statisíce televizních diváků.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT (2) - upoutávka

Jaro Slávik se dočká kouzelnice

A přijde dokonce kouzelnice, která své vystoupení věnuje zesnulému dědečkovi, který ji ke kouzlení přivedl. Její výkon Jaro okomentuje slovy: „Já jsem nikdy neříkal, že se mi nelíbí kúzelničky.“ Nebudou chybět kousky se zvířaty a neuvěřitelné akrobatické umění. A pozor, připravte se také na striptýz! Ještě vám prozradíme, že celá porota dostane ránu elektrickým proudem. To ale zdaleka není vše – o fantastická vystoupení a řadu překvapení nebude nouze. Padne dnes Zlatý bzučák za výkon, který způsobí největší dojetí poroty?

Více uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15 v Česko Slovensko má talent

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!