Česko Slovensko má talent pokračuje i v pátek! Těšte se na mimozemské vystoupení

Pohodlně se posaďte a nechte se prostě bavit. Chystá se na vás tradiční porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a osvědčení moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. A k tomu pořádná řádka talentů. Bude jeden z nich opět kandidátem na zlatý bzučák?
Porota
Porota
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 5. října ve 20.15 na Primě.

Rozvášní vás twerk, jaký jste ještě neviděli. Soutěžící pochází z Filakova, a že je to líheň talentů, dokáže i další taneční skupina. Dočkáme se kvalitního kytarového vystoupení i příšerných pěveckých odvážlivců.

Budete žasnout u ojedinělé akrobacie na popruzích i u tance, při kterém se lámou kosti i klouby. O taneční vystoupení v tomto dílu nebude opravdu nouze – uvidíte netradiční pojetí se světelnými efekty. Čeká vás velmi početný pěvecký sbor. Početně bude zastoupen i rap, ale jen jeden z pánů může směle konkurovat legendě jménem Rytmus.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (7) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (7) - upoutávka

Ohlédneme se do minulosti v retro vystoupení, které překvapivě předvedou mladí muži. Zpívat se bude opravdu z plných plic, ale až na jednu interpretku to bude spíše ostuda. Která z porotkyň sáhne po zlatém bzučáku? Nechte se překvapit a užijte si nejširší paletu talentů na českých televizích.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Sledujte Česko Slovensko má talent na Primě ve 20.15!

Reklama
Reklama