Česko Slovensko má talent pomalu uzavírá castingová kola

Vydejte se do světa talentů v největší světové talentové show s porotou Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a moderátory Lujzou Garajovou Schramekovou a Davidem Gránským. Už zbývají poslední dva castingové díly – koho si oblíbíte tentokrát a kdo se před oběma národy znemožní?
ČSMT 2018 (12) 5
ČSMT 2018 (12) 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 16. listopadu ve 20.15 na Primě.

Jako obvykle budeme zpívat, protože vás baví nejen ti, co to umí, ale i ti, co mají velkou odvahu na úkor sluchu. Odstartuje duo otec – dcera, kteří se sami doprovázejí na ukulele a basu a navíc představí vlastní tvorbu. Ohromí nás další streetworkoutské číslo. Ukážeme vám, jak dva lidi vměstnat do co nejmenšího prostoru. Devítiletá slečna vás překvapí nejen odvahou, ale i talentem. Nejlepší beatbox v historii doprovodí smutný příběh o smrti bratra. A až z Rumunska k nám zavítá fenomenální houslista.

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (12) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (12) - upoutávka

Budete žasnout, co dokážou ženy po mateřské dovolené, a že to bude navíc hodně sexy tanec. Obohatí vás pravý italský rock. Rozpohybuje vás originální taneční skupina, kterou spojuje osud dětí z dětského domova. Někteří si jen přišli pro verdikt, zda mají, či nemají talent, a dopředu to s nikým nekonzultovali. A někomu nepomůže ani několikaletý trénink. Opět vám dokážeme, že v malém těle velký duch. Prozradíme vám, co si někteří porotci nechali vytetovat na ruku. A ani o lidi s jiným druhem uvažování nebude nouze – víte, co to je abstrahovat relace kultur pomocí operního zpěvu? Ne, tak se dívejte na předposlední castingový díl.

Sledujte Česko Slovensko má talent ve 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama