Česko Slovensko má talent především baví

Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová, to je naše skvělá porota a neméně zábavní jsou i moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Na Prima COOL to zase o tři dni později rozjedou Sonia Edde a Jakub Kotek a jejich odvážné interakce s účinkujícími. Kdo dnes dostane ocenění Zlatý Pátrovič?
Pátý díl Česko Slovensko má talent předvede mnoho talentů
Pátý díl Česko Slovensko má talent předvede mnoho talentů
archiv Prima

reklama

Vrhněme se do víru talentů. Nechte se vzrušovat polskou pole dance tanečnicí podobně jako Jakub Prachař. Patří počítačový expert do Talentu? Posuďte sami. Jak se takový učitel dostane ke zpěvu a co na to jeho žáci? Jaro Slávik pořádně naštve jednoho zpěváka a ten zase Martu Jandovou. David z Itálie předvede bubnování na všechno možné. Zavítá k nám opět slam poetry. Samozřejmě se objeví pár odvážných zpěváků; kdo z nich přetaví odvahu na talent? Některé nezastaví ani astmatický záchvat těsně před vystoupením. Tento díl ozvláštníme fotbalovou akrobacií. Pořádný říz tomu dá rocková kapela Anarchia s coververzí známého hitu v čele se zpěvákem, který je v civilu masér.

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (5) - upoutávka

Přijdou také tanečníci – a jak vypadá takový energičtější gogo dance, že by to byl adept na nejvyšší ocenění od Jakuba Prachaře? Čeká nás i trochu drsnější vystoupení, při kterém půjde o život – bratři z Ázerbájdžánu předvedou odvážné kousky s železnou tyčí, hřebíky, sekerou nebo rýčem. Takže radši zněžníme řádkou dětských vystoupení. Kdo je váš favorit na finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 27. září ve 20.15 na Primě.

Talent můžete sledovat online v archivu iPrima.cz

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 30. září ve 20.15 na Prima COOL

Aftershow můžete vidět v předpremiéře v pátek ve 22.00 online

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!