Česko Slovensko má talent – překvapivý zlatý bzučák

ČSMT je tu opět s dalším dílem plným zábavy a talentů. A u hodnocení samozřejmě nechybí porota – Jaro Slávik, Jakub Prachař, Marta Jandová a Diana Mórová – a moderátoři – Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Co se děje v zákulisí, odhaluje ČSMT Aftershow se Soniou Edde a Jakubem Kotkem.
Porota Česko Slovensko má talent 2019
Porota Česko Slovensko má talent 2019
archiv Prima

reklama

Kdo zaujme tentokrát? Objeví se takový talent, že to moderátoři nevydrží a poprvé v historii si prosadí pátý zlatý bzučák. Koho pošlou rovnou do finále?

Pojďte si užít další talentové šílenství. Hned na začátku se na nás vrhne kobra v lidské podobě. Budeme tančit, zpívat, rapovat a samozřejmě kouzlit. Nebudou chybět artistická a ekvilibristická čísla. A někomu to půjde lépe a jinému hůře. Se šikanou budeme bojovat hudbou.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (11) - upoutávka

A rozhodně se zasmějeme nejen odvaze přihlásit se do Talentu. Ovšem ne každý, kdo přijde v plášti, je kouzelník. A předvede nám Madonnu trochu jinak. Objeví se také sexy vystoupení. Soutěžící s vlastní tvorbou si přijdou vyzkoušet, zda má cenu v tom pokračovat. Dneska si zařádí i dětští soutěžící. Poprvé se objeví pátý zlatý bzučák, jehož prostřednictvím pošlou moderátoři společně dalšího účinkujícího rovnou do finále. Kdo Lujzu s Davidem tak zaujme?

Česko Slovensko má talent v pátek 8. listopadu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 11. listopadu ve 20.15 na Prima COOL.

AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!