Česko Slovensko má talent – překvapivý zlatý bzučák

ČSMT je tu opět s dalším dílem plným zábavy a talentů. A u hodnocení samozřejmě nechybí porota – Jaro Slávik, Jakub Prachař, Marta Jandová a Diana Mórová – a moderátoři – Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Co se děje v zákulisí, odhaluje ČSMT Aftershow se Soniou Edde a Jakubem Kotkem.
Porota Česko Slovensko má talent 2019
Porota Česko Slovensko má talent 2019
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kdo zaujme tentokrát? Objeví se takový talent, že to moderátoři nevydrží a poprvé v historii si prosadí pátý zlatý bzučák. Koho pošlou rovnou do finále?

Pojďte si užít další talentové šílenství. Hned na začátku se na nás vrhne kobra v lidské podobě. Budeme tančit, zpívat, rapovat a samozřejmě kouzlit. Nebudou chybět artistická a ekvilibristická čísla. A někomu to půjde lépe a jinému hůře. Se šikanou budeme bojovat hudbou.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (11) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (11) - upoutávka

A rozhodně se zasmějeme nejen odvaze přihlásit se do Talentu. Ovšem ne každý, kdo přijde v plášti, je kouzelník. A předvede nám Madonnu trochu jinak. Objeví se také sexy vystoupení. Soutěžící s vlastní tvorbou si přijdou vyzkoušet, zda má cenu v tom pokračovat. Dneska si zařádí i dětští soutěžící. Poprvé se objeví pátý zlatý bzučák, jehož prostřednictvím pošlou moderátoři společně dalšího účinkujícího rovnou do finále. Kdo Lujzu s Davidem tak zaujme?

Česko Slovensko má talent v pátek 8. listopadu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 11. listopadu ve 20.15 na Prima COOL.

AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

Reklama
Reklama