Česko Slovensko má talent přichází už tento pátek na české obrazovky!

Už ve 20.15 v pátek na Primě uvidíte premiéru osmé řady Česko Slovensko má talent. Během první epizody si užijete triky, které jste ještě nikdy neviděli. A to přímo od českého soutěžícího! Na co se můžete těšit dál?
Česko Slovensko má talent 2019
Česko Slovensko má talent 2019
archiv Prima

reklama

Česko Slovensko má talent se vrací zpět na televizní obrazovky a přináší další množství talentů, o kterých se vám ani nesnilo. Porota zůstává letos stejná, ale čeká vás několik překvapení.

V pozdějších dílech se dokonce objeví i jedna z prvních československých stand up komiček – Jiřina Bohdalová. 

Speciální samba s vlasy nebo lidská fontána

Stejně jako v předchozích dílech se v Talentu můžete těšit i na perfomery z celého světa. Účinkující přijeli z Evropy, ale také z Asie, USA, Brazílie a Austrálie. Během první epizody tak uvidíte velice netradiční sambu od tanečnice ze Sao Paola, která k tanci nepoužívá nohy, ale svoje vlasy! Nechápete?

V Česko Slovensko má talent se objeví i Jiřina Bohdalová
Autor: archiv Prima V Česko Slovensko má talent se objeví i Jiřina Bohdalová

Z Ameriky přijíždějí tři mladíci, aby Česku a Slovensku předvedli, jak vlastně vypadá taková lidská fontána. Je to jednoduché, potřebujete tři flašky s vodou a spoustu smyslu pro humor!

Humor vystřídá uznání mladé zpěvačce ze Sýrie, kterou chce porota pustit dále ještě před tím, než vůbec začne zpívat. Může za to její perfektní slovenština bez přízvuku. Nikdo nemůže uvěřit, že mladá studentka se slovensky učí teprve půl roku. Jaké je jejich překvapení, když začne pohledná dívka zpívat. Její vyzrálý projev a hra na kytaru okouzlí hlavně Jaro Slávika.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (1) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (1) (Marta Jandová) - upoutávka

Triky s párou poprvé v české a slovenské televizi

Když na podium Česko Slovensko má talent přichází Michael Golc, nikdo netuší s čím vystupuje. Mladý muž nakonec bude vytvářet triky s párou. Tzv. vipe tricks jsou už po světě celkem známé, v Česku a Slovenku je uvidíte poprvé.

Aftershow Česko Slovensko má talent

ČSMT aftershow provede Sonia Edde a Jakub Kotek
Autor: archiv Prima ČSMT aftershow provede Sonia Edde a Jakub Kotek

Velkou novinkou bude speciální ČSMT aftershow, která se objeví na Prima COOL každé pondělí s novou moderátorskou dvojicí Sonia Edde a Jakub Kotek.

Česko Slovensko má talent startuje v pátek 30. 8. ve 20.15 na Primě.

ČSMT Aftershow s novými moderátory Jakubem Kotkem a Soniou Edde bude každé pondělí ve 20.15 na Prima COOL od 2. 9.

 

 

2018 – Nikoleta Šurinová

reklama

reklama