Česko Slovensko má talent – šťastná třináctka

Jedna z posledních šancí zaujmout a postoupit do užšího výběru. Porota ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Marta Jandová a Diana Mórová nebude ani tentokrát zahálet, stejně tak se ale talentového zápolení nebojí ani moderátoři Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Do zákulisí světové show nás pak opět zavede ČSMT Aftershow s vtipnou a sarkastickou dvojkou Soňa Edde a Jakub Kotek. Co přinese poslední, výhradně castingový díl?
Česko Slovensko má talent 2019
Česko Slovensko má talent 2019
archiv Prima

reklama

Tentokrát nás opět čeká spousta zajímavých talentů a odstartujeme zralým architektem s kytarou. Pak to hned rozjedou mladí parkuristé. Zpívat se samozřejmě bude hodně, a co předvede dívčí trio z Havířova? Zažijete překvapivé představení v podání tanečnice a zpěvačky v mužském těle a s velmi pohnutým příběhem. V žádném dílu nesmí samozřejmě chybět kouzelník. Malý harmonikář se rozhodně nebojí velkého pódia.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (13) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (13) - upoutávka

Osobních příběhů budeme mít více, ale který osud doplní i talent? Také si trošku zabubnujeme. Orientální tanečnice přitančí až z Indie. Loňský zpěvák s hlasem Mira Žbirky se pokusí o comeback – jakou tvorbu si připravil tentokrát? A dokonce vyzve k duetu i Martu Jandovou! Opět tu budeme mít zástupce z Polska, který si bude hrát s koulí. Také zkusíme trošku tančit. Starší generace se nevzdává a umí to pořádně rozjet – zbraní bude operní zpěv. Kdo z dnešního dílu urve jednu z posledních šancí zaujmout a přiblížit se finále?

Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW MŮŽETE EXKLUZIVNĚ SLEDOVAT ONLINE UŽ V PÁTEK PO 22. HODINĚ PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU

Čekání na váš oblíbený pořad si můžete zkrátit sledováním filmu nebo jiného pořadu ONLINE na iPrima.cz

reklama

reklama