Česko Slovensko má talent využije poslední sošku Zlatého Pátroviče

Bavte se opět u ČSMT se skvělou porotou – Jaro Slávik, Jakub Prachař, Marta Jandová a Diana Mórová – a moderátory Lujzou Garajovou Schramekovou a Davidem Gránským. Do zákulisí světové show nás zavede navazující pořad ČSMT Aftershow se Soniou Edde a Jakubem Kotkem. Kdo překvapí tentokrát? A už máte svého favorita na finále? Protože to se pomalu blíží.
Porota
Porota

Samozřejmě ani v tomto díle nemůže chybět pár pořádně bizarních vystoupení. Roztomilost přinese malá baletní tanečnice. A jak tanečně odpoví její starší kolegové? Letošní silné italské zastoupení podtrhne mladý klavírista, který kromě hry na klavír umí ještě i něco jiného. Čím porotu překvapí? Budeme také hodně zpívat, včetně vlastní tvorby s osobním příběhem.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (12) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (12) - upoutávka

Čeká nás i vášnivý romský tanec. A bez kouzel snad žádný díl nemůže ani být – aktuální kouzelník umí vykouzlit hlavně sebevědomí. Zářivé spojení tance a balance oslní publikum. Mladé zpěvačky se poperou o své místo na výsluní. O reparát z loňska se pokusí žonglér, který přitvrdí a bude do vzduchu vyhazovat paralyzéry. Jenže každý z nich má 500 tisíc voltů. A za oběť ke svému pokusu si vybere malého Miša. Také si trošku zarapujeme, k tomu si dáme ekologickou výchovu a show zakončíme pořádným freestylem. Zlatého Pátroviče tentokrát obdrží velmi překvapivý laureát. Komu Jaro Slávik předá poslední letošní sošku, uvádějící do speciálního talentového klubu?

Česko Slovensko má talent v pátek 15. listopadu ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 18. listopadu ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW MŮŽETE EXKLUZIVNĚ SLEDOVAT ONLINE UŽ V PÁTEK PO 22. HODINĚ PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU

reklama