Had sežral asistenta režie Talentu. Podívejte se na video

Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15 pokračuje. I během této epizody uvidíte dost možná něco, co jste ještě neviděli. Podívejte se na video, kde "lidský had" předvedl show, na kterou málokdo zapomene.
Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě
Česko Slovensko má talent uvidíte na Primě
archiv Prima

reklama

Lidský had zní možná naprosto neuvěřitelně, ale tady jste v Talentu a neuvěřitelné věci se na tomto pódiu dějí v podstatě každých pět minut. Podívejte se na bizarní vystoupení Američana, který se rozhodl ztvárnit tvora, z něhož má většina lidí hrůzu. A roztomilý had to také není.

Podívejte se na video:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (11): Had - člověk
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (11): Had - člověk

Co uvidíte dalšího v pátek večer?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (11) - upoutávka

A rozhodně se zasmějete nejen odvaze přihlásit se do Talentu. Ovšem ne každý, kdo přijde v plášti, je kouzelník. A předvede nám Madonnu trochu jinak. Objeví se také sexy vystoupení. Soutěžící s vlastní tvorbou si přijdou vyzkoušet, zda má cenu v tom pokračovat. Dneska zařádí i dětští soutěžící. Poprvé se objeví pátý zlatý bzučák, jehož prostřednictvím pošlou moderátoři společně dalšího účinkujícího rovnou do finále. Kdo Lujzu s Davidem tak zaujme?

Česko Slovensko má talent v pátek 8. listopadu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 11. listopadu ve 20.15 na Prima COOL.

AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

reklama

reklama