Lucky7 vrací úder. Průšvih z Talentu znovu vyzval Prachaře k rapovému battlu!

Česko Slovensko má talent se vrací v roce 2019 už podesáté na televizní obrazovky. Podívejte se na exkluzivní video Lucky7, kterého si možná z minulého roku pamatujete jako nehoršího rappera všech dob. Talent následně uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě, nebo ho můžete sledovat online v našem archivu iPrima.cz
Lucky7
Lucky7
archiv Prima

reklama

Lucky7 se vrací na místo činu, o něco sebevědomější a plný odvahy k tomu vyzvat porotce Jakuba Prachaře k rapové bitvě na pódiu Česko Slovensko má talent. Porota tvrdí, že Lucky7 se opravdu o něco zlepšil. Stačilo to na postup, nebo alespoň na menší ostudu než minulý rok?

Podívejte se na exkluzivní ukázku z Talentu:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (10): Nepovedený rap battle s Prachařem
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (10): Nepovedený rap battle s Prachařem

Česko Slovensko má talent pokračuje podesáté

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (10) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (10) - upoutávka

Na co se můžete těšit v dalším dílu Talentu? Zpěváci se budou hodně snažit, aby zaujali porotu. Budeme také hodně tančit, dokonce i s kufry. Lucky Seven se po roce opět vrací, aby na souboj v rapu vyzval Jakuba Prachaře. Co vznikne, když se zkombinuje tanec a sportovní gymnastika? V tomto díle uvidíte, co jste v Talentu ještě neviděli – mužský burlesk s nadváhou, který dorazí až z Austrálie. A kdo z plejády účinkujících dostane svým nasazením Martu Jandovou natolik, že mu předá cenu Zlatý Pátrovič?

Česko Slovensko má talent v pátek 1. listopadu ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 4. listopadu ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW SLEDUJTE V PŘEDSTIHU KAŽDÝ PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU ONLINE

reklama

reklama