Má tři děti, ale na volně pověšené tyči tančí jako bůh. Podívejte se na video z Talentu

Podívejte se na exkluzivně na video z pátečního dílu Talentu, který uvidíte ve 20.15 na Primě. Bývalý horolezec se stal akrobatem a přišel svůj talent předvést porotě Česko Slovensko má talent, kterou uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě.
ČSMT 2018 (13) 2
ČSMT 2018 (13) 2

Polák Lukasz Swirk se o svoje tři děti a manželku stará opravdu zajímavým způsobem, aby je uživil, pracuje jako akrobat. Z bývalého profi horolezce se stal muž, který tančí na nezajištěné tyči ve vzduchu, kde je nutná nejen síla rukou, ale i vnitřního svalového systému, o kterém si většina populace nechá leda tak zdát.

Podívejte se na zajímavou ukázku z pátečního dílu Talentu:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13): Lukasz Swirk – tanec na tyči
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13): Lukasz Swirk – tanec na tyči

Poslední castingové kolo odstartujeme pěveckým číslem pohádkového muže z Jičína s jeho vlastní písní Pro Editku.

Ale zpěvu bude samozřejmě více. U někoho to bude propadák, jinému hudba pomohla bojovat proti šikaně. A celá další řádka zpěváků vás buď rozesměje, dojme, nebo budete koukat s otevřenou pusou. Bude se také tančit – čeká nás rovnou dívčí duo u tyče. Uvidíte i hip hop. Hodně muzikální díl obohatí účinkující z předchozích ročníků, kteří chtějí nastartovat druhou kariéru.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13) - upoutávka

 Předvedou se hráči na saxofon, housle, klarinet, klavír… Ale naprosto vás dostane bubenická show – Groove Army. Nebude chybět ani humor. Křehká dívka s vlastní tvorbou vás rozněžní. A letošní pořádnou nadílku striptérských čísel uzavře hodně odvážný hasič, který jediný ukáže úplně všechno. A pozor, objeví se matador talentových klání, který se zúčastnil všech sedmi ročníků ČSMT a který letos oslavil 77. narozeniny – pan Jozef Pátrovič. Jak dopadne tentokrát?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Sobotní semifinále nabídne boj o poslední postupová místa do finále. Porota bude mít těžkou úlohu – dostane k dispozici ještě dva žolíky a z velkého množství talentů, které poslali dál, vybere dva účinkující, kteří se dostanou rovnou do finále. Poté vyberou 6 semifinalistů z řad pěveckých a varietních/artistických čísel. Pak už to bude jen na divácích, které dva soutěžící pošlou do finále a doplní osmičku bojujících o celkové vítězství v sedmém ročníku ČSMT.

Sledujte Česko Slovensko má talent sledujte v pátek a v sobotu na Primě už ve 20.15!

reklama