Maďarka svým twerkem rozplakala Jakuba Prachaře. Podívejte se na video

Pohodlně se posaďte a nechte se prostě bavit. Česko Slovensko má talent vám ukáže, jak se na Slovensku dělá maďarský twerk. Podívejte se na exkluzivní ukázku z pátečního dílu, který uvidíte v pátek ve 20.15.
Diváky čeká i pořádný twerk
Diváky čeká i pořádný twerk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 5. října ve 20.15 na Primě.

Jestli si porota myslí, že už viděla všechno, tak byla na omylu. Kromě toho čtyři porotce začně zajímat i zeměpis. Co asi pijí v rodném Filakovo, že se tam rodí tolik tanečních talentů. Úplně první vystoupení bude mít mladá tanečnice, která předvede twerk.

Podívejte se na ukázku:

ČSMT 2018 (6) - Twerk
ČSMT 2018 (6) - Twerk

Kromě toho se dočkáme i kvalitního kytarového vystoupení i příšerných pěveckých odvážlivců. Budete žasnout u ojedinělé akrobacie na popruzích i u tance, při kterém se lámou kosti i klouby. O taneční vystoupení v tomto dílu nebude opravdu nouze – uvidíte netradiční pojetí se světelnými efekty.

SLEDUJTE DÍLY TALENTU ONLINE

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (6) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (6) - upoutávka

Čeká vás velmi početný pěvecký sbor. Početně bude zastoupen i rap, ale jen jeden z pánů může směle konkurovat legendě jménem Rytmus. Ohlédneme se do minulosti v retro vystoupení, které překvapivě předvedou mladí muži. Zpívat se bude opravdu z plných plic, ale až na jednu interpretku to bude spíše ostuda. Která z porotkyň sáhne po zlatém bzučáku? Nechte se překvapit a užijte si nejširší paletu talentů na českých televizích.

Sledujte Česko Slovensko má talent každý pátek ve 20.15 na Primě. Po odvysílání můžete všechny díly vidět i v online archivu iPrima.cz

Reklama
Reklama