Nedělní Talent? Kartářka Prachařovi předpoví dítě!

I v dalším díle show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT nás čekají desítky větších i menších talentů! Všichni jsou připraveni předvést to nejlepší a dobýt svět showbyznysu! Každý z nich věří, že právě on by letos mohl vyhrát!
ČSMT (5) kartářka
ČSMT (5) kartářka

reklama

Dozvíme se, co podle věštby z karet a kávové sedliny čeká Leoše Mareše a Kubu Prachaře! I oni sami budou z nových informací hodně překvapeni! Čeká nás vystoupení iluzionisty, které i Slávika pobaví! Zpívající prodavačka, které porota svým verdiktem splní životní sen nebo třeba dvanáctiletá Sofie, která se bude snažit přesvědčit porotu, že do showbyznysu patří!

Laskavý humor a spontánní radost zpěváků

Když na pódium vstoupí vysoký pán s kytarou, všichni čekají jen dalšího obyčejného zpěváka, který se doprovází na kytaru. V jedné věci měli pravdu, v druhé se mýlili. V neděli budete mít šanci vidět konečně vtipného písničkáře, který všechny chytne za srdce. Nemine vás ani spontánní radost zpěvačky, která ví, co to znamená dostat druhou šanci a využít ji.

Také uvidíme, jak divačka nahradí v porotě Leoše Mareše, Jaro Slávik dostane zabrat při „výjimečném“ pěveckém čísle, kdy sálem bude znít – jak jinak – než Michal David, a jak (a kam) dopadne „lidská dělová koule“ – tedy unikátní světové, životu nebezpečné vystoupení muže, který se nechá vystřelit z děla!

Sestřih všeho, na co se můžete těšit už tuto neděli, najdete tady:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT v neděli 13. října ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama