Nová hymna školáků z Talentu. Zpívají o školních svačinách!

Lidé by měli vždycky zpívat o tom, co zrovna prožívají a jaký život žijí. Tomu odpovídá dětská kapela Docela ze Vsetína, která se rozhodla napsat veselou píseň o školních svačinách. Podívejte se na video. Česko Slovensko má talent uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě.
Dětská kapela Docela
Dětská kapela Docela
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V pátek 9. listopadu ve 20.15 na Primě uvidíte další díl Česko Slovensko má talent.

Podívejte se na dětskou kapelu ze Vsetína, která si umí ze sebe a svých dětských prožitků udělat legraci a ještě k tomu o tom napsat hit, který se líbí nejen porotě ale i publiku!

Podívejte se na ukázku:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2018 (11) – Dětská kapela Docela
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2018 (11) – Dětská kapela Docela

Vydejte se s námi po stopách talentů. Hned na začátek dostane porota dárek z Rumunska – hadí ženu v krabici. Budeme zpívat od prvorepublikových písniček až po moderní hity. Překvapí vás dvojitý dog dancing. Artistka, která se po pádu přeorientovala na zpěv, oslní písní od Věry Špinarové. Neméně zazáří polská akrobatická dvojice, která tvoří pár i v soukromí. Pořádně temperamentní tanec předvede mladá romská skupina. A také si trošku zarapujeme. Uvidíte nejen fantastické zrcadlové žonglování, ale navíc se jedná o léčebnou metodu, která pomáhá pacientům po amputaci končetiny. Předvede ji zdravotní bratr z Itálie.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (11) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (11) - upoutávka

Trošku přitvrdíme a dáme si pořádný rockový nářez v podání kapely Dneska ne. A hned je vystřídá neméně tvrdá dívčí hudební skupina Poison Candy. Kapelový díl doplní Docela kapela, která předvede řízkový rock. Zaujme disciplína slam poetry – něco jako stand up poezie, kterou jsme v Talentu ještě neměli. Stínové divadlo z Ukrajiny vás také pohladí po duši. A opět se objeví jeden odvážlivec, který si víc myslí, že má talent, než že by ho skutečně měl, a bude pokračovat v hardrockovém žánru. Navíc si vyžádá od poroty, že potřebuje minimálně tři minuty na svůj „pěvecký“ projev. Dá mu porota druhý pokus a bude to stačit? Přesvědčte se v dalším nabitém dílu.

Česko Sovensko má talent můžete sledovat ve 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama