Pátrovič se vrací do Talentu a Jaro Slávik pro něj má důležitou otázku

Maskot Česko Slovensko má talent se vrací na místo činu. Skoro osmdesátiletý Slovák Pátrovič přichází znovu zazpívat. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu, který uvidíte na Primě ve 20.15.
ČSMT 2018 (13) 3
ČSMT 2018 (13) 3

Jozef Pátrovič přichází s novou šancí ukázat celému Česku a Slovensku, že i on má pěvecký talent. Bude se pokoušet zazpívat další operní árii, a to už pod sedmé. Jkaub Prachař je nadšený. Jaro Slávik je vyřízený a Marta Jandová se s maskotem Talentu potkává poprvé.

Podívejte se na vystoupení Jozefa Pátroviče v Česko Slovensko má talent:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13): Pátrovič se vrací
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13): Pátrovič se vrací
 

Poslední castingové kolo odstartujeme pěveckým číslem pohádkového muže z Jičína s jeho vlastní písní Pro Editku.

Ale zpěvu bude samozřejmě více. U někoho to bude propadák, jinému hudba pomohla bojovat proti šikaně. A celá další řádka zpěváků vás buď rozesměje, dojme, nebo budete koukat s otevřenou pusou. Bude se také tančit – čeká nás rovnou dívčí duo u tyče. Uvidíte i hip hop. Hodně muzikální díl obohatí účinkující z předchozích ročníků, kteří chtějí nastartovat druhou kariéru.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13) - upoutávka

 Předvedou se hráči na saxofon, housle, klarinet, klavír… Ale naprosto vás dostane bubenická show – Groove Army. Nebude chybět ani humor. Křehká dívka s vlastní tvorbou vás rozněžní. A letošní pořádnou nadílku striptérských čísel uzavře hodně odvážný hasič, který jediný ukáže úplně všechno. A pozor, objeví se matador talentových klání, který se zúčastnil všech sedmi ročníků ČSMT a který letos oslavil 77. narozeniny – pan Jozef Pátrovič. Jak dopadne tentokrát?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Sobotní semifinále nabídne boj o poslední postupová místa do finále. Porota bude mít těžkou úlohu – dostane k dispozici ještě dva žolíky a z velkého množství talentů, které poslali dál, vybere dva účinkující, kteří se dostanou rovnou do finále. Poté vyberou 6 semifinalistů z řad pěveckých a varietních/artistických čísel. Pak už to bude jen na divácích, které dva soutěžící pošlou do finále a doplní osmičku bojujících o celkové vítězství v sedmém ročníku ČSMT.

Sledujte Česko Slovensko má talent sledujte v pátek a v sobotu na Primě už ve 20.15!

reklama