Podívejte se na Ledové království ve stínohře!

Česko Slovensko má talent uvidíte už tento pátek ve 29.15 na Primě, máme pro vás i krásnou ukázku ukrajinské taneční a herecké skupiny Verba, která přichází se zajímavým ztvárněním pohádkového fenoménu posledních let. Video si můžete pustit už teď!
Stínová show Ledové království
Stínová show Ledové království
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V pátek 9. listopadu ve 20.15 na Primě uvidíte další díl Česko Slovensko má talent.

Pokud máte děti, Ledové království a hysterie kolem něj vás zaručeně neminulo. Podívejte se na vystoupení úplně jiné formy ztvárnění, než na kterou jste zvyklí. Stínohra v Talentu už sice byla, ale rozhodně ne jako Ledové království. proto stojí za shlednutí!

Podívejte se na ukázku:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2018 (11) – Verba: vystoupení Ledové království
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2018 (11) – Verba: vystoupení Ledové království

Vydejte se s námi po stopách talentů. Hned na začátek dostane porota dárek z Rumunska – hadí ženu v krabici. Budeme zpívat od prvorepublikových písniček až po moderní hity. Překvapí vás dvojitý dog dancing. Artistka, která se po pádu přeorientovala na zpěv, oslní písní od Věry Špinarové. Neméně zazáří polská akrobatická dvojice, která tvoří pár i v soukromí. Pořádně temperamentní tanec předvede mladá romská skupina. A také si trošku zarapujeme. Uvidíte nejen fantastické zrcadlové žonglování, ale navíc se jedná o léčebnou metodu, která pomáhá pacientům po amputaci končetiny. Předvede ji zdravotní bratr z Itálie.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (11) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (11) - upoutávka

Trošku přitvrdíme a dáme si pořádný rockový nářez v podání kapely Dneska ne. A hned je vystřídá neméně tvrdá dívčí hudební skupina Poison Candy. Kapelový díl doplní Docela kapela, která předvede řízkový rock. Zaujme disciplína slam poetry – něco jako stand up poezie, kterou jsme v Talentu ještě neměli. Stínové divadlo z Ukrajiny vás také pohladí po duši. A opět se objeví jeden odvážlivec, který si víc myslí, že má talent, než že by ho skutečně měl, a bude pokračovat v hardrockovém žánru. Navíc si vyžádá od poroty, že potřebuje minimálně tři minuty na svůj „pěvecký“ projev. Dá mu porota druhý pokus a bude to stačit? Přesvědčte se v dalším nabitém dílu.

Česko Sovensko má talent můžete sledovat ve 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama