Reakce Jiřiny Bohdalové na to, co je to rap, vás dostane. Podívejte se na video z Talentu!

Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15 přivítá novou dočasnou porotkyni Jiřinu Bohdalovou. Ta se potkává s rapem poprvé. A tak ji musí Jakub Prachař vysvětlit, co to vlastně je. Podívejte se na její reakci v exkluzivním videu.
Česko Slovensko má talent navštíví Jiřina Bohdalová jako porotkyně
Česko Slovensko má talent navštíví Jiřina Bohdalová jako porotkyně
archiv Prima

Osmaosmdesátiletá herečka a komička Jiřina Bohdalová během pátečního dílu Česko Slovensko má talentu pozná spoustu nových věcí. Kromě toho, že ochutná hmyz a bude asistovat norskému kouzelníkovi, tak se dozví zase něco nového o populární hudbě.

Jiřina Bohdalová zastupuje porotkyni Dianu Mórovou, která musela tento díl odjet na jiné natáčení, a tak Jakub Prachař našel skvělou náhradu.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

Rapování v Talentu

Jiřina Bohdalová o rapování sice už slyšela, ale přesněji si vzpomenout nedokáže. V rozpomínání si ji poslouží pohledná šestnáctiletá dívka, která částečně pochází ze Srí lanky. Ta se rozhodla předvést vlastní tvorbu a bude rapovat o cestě do školy.

Podívejte se na ukázku z pátečního Talentu:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (6): Jiřina Bohdalová a rap
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (6): Jiřina Bohdalová a rap

Následně vám silová akrobacie z Ukrajiny v podání dvojice, která spolu tvoří i životní pár už 11 let, určitě vyrazí dech. O přestávce zjistíme, co si Jiřina vygooglovala. Hmyzí gastronomie frčí světem a dorazila až do česko-slovenského Talentu. Jaký talent se dá dělat s hmyzem? Pozor také na dnešní zpěváky, zvlášť ty, kteří si myslí, že mohou vyhrát. Tak snad to zachrání maďarský tanec – potvrdí svoji temperamentní pověst čtveřice statných mužů?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (6) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (6) - upoutávka

Tento díl je opravdu plný novinek – slečna z Karlštejna nám přiveze efektivní využití času a pohybu a jako figuranta si vybere Jakuba. Společenstvo meče z Vysočiny předvede středověké umění. Koho z dnešních adeptů pošle Jakub rovnou do finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 4. října ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 7. října ve 20.15 na Prima COOL

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU NA PRIMĚ

reklama