Slzy porotců Talentu tekly proudem. Při vzdušné akrobacii šlo o dětský život!

Děti vystupují v Česko Slovensko má talent pravidelně. Nebezpečné vystoupení u nich ale uvidíte málokdy, což nebyl případ dětských vzdušných akrobatů z Ukrajiny. Když se ale něco nepovede, jde o život dítěte, což dostalo většinu porotců. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu, který uvidíte na Primě ve 20.15.
Česko Slovensko má talent pokračuje!
Česko Slovensko má talent pokračuje!
archiv Prima

Česko Slovensko má talent nabídne nejen zábavu ve formě siláckých vystoupení, tančení a zpěvu, ale uvidíte i malé děti, které se během vlastní show musí spolehnout sami na sebe, aby se jim samotným něco nestalo. Takoví jsou sourozenci a vzdušní akrobaté z Ukrajiny.

Malé holčičce se ale jeden trik ve vzduchu nepovede, reakce je ze všech stran hodně silná. Podívejte se exkluzivně na jejich vystoupení:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4): gymnasti Katja a Nikita
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4): gymnasti Katja a Nikita

Co dalšího uvidíte v Talentu?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4) - upoutávka

Rozhodně nás nemine pár nepovedených pěveckých čísel, ale na druhou stranu uvidíte fantasticky stepovat dva mladé lidi a přivítáme siláka až z Mongolska, který bude zápasit s telefonním sloupem. Jak bojovat s šikanou? Přihlásit se do talentu a zpívat! … jen jestli to ve škole vystoupení ještě nezhorší.

Když se dělá dobře looping, je to radost poslouchat. Děti v showbyznysu nemůžou chybět. Robotických tanců už jsme v Talentu viděli spoustu, zaujmout je proto pro další příchozí s tímto talentem těžší a těžší. Není kuře jako kuře, pobavit se vás pokusí přerostlé kuře z USA.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Česko Slovensko má talent v pátek 20. září ve 20.15 na Primě

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 23. září ve 20.15 na Prima COOL!

reklama