Stepování na hip hop? Talent ukáže, že je to skvělá kombinace!

Podívejte se na exkluzivní video ze čtvrtého dílu Česko Slovensko má talent. Talent uvidíte v pátek na Primě ve 20.15! Ukážeme vám, že stepovat se dá na jakoukoliv hudbu!
Stepování na hudbu Mecklemore
Stepování na hudbu Mecklemore

reklama

Česko Slovensko má talent přivítá další talenty, ale i jedince, které se do takové škatulky příliš nehodí. Úroda letošních zpěváků je opravdu bohatá, jen škoda, že se neurodil také talent. Za to tanečníci překvapují stále. Takovou dvojicí je i stepující duo osmnáctiletého Tobiáše a třináctiletá Sára. Tobiáš stepuje třináct let a Sára deset, tato informace určitě zpočátku uklidnila i porotce, to ale ještě netušili, jak krásnou show dvojice předvede.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4): Tobiáš Košir a Sára Titzová
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4): Tobiáš Košir a Sára Titzová
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4) - upoutávka

Jako jeden z dalších talentů bude i silák z Mongolska, který bude zápasit s telefonním sloupem.Navíc se ukáže, že když se dělá dobře looping, je to radost poslouchat. Děti v showbyznysu nemůžou chybět. Robotických tanců už jsme v Talentu viděli spoustu, zaujmout je proto pro další příchozí s tímto talentem těžší a těžší. Není kuře jako kuře, pobavit se vás pokusí přerostlé kuře z USA.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Česko Slovensko má talent v pátek 20. září ve 20.15 na Primě

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 23. září ve 20.15 na Prima COOL!

reklama

reklama