Stepování na hip hop? Talent ukáže, že je to skvělá kombinace!

Podívejte se na exkluzivní video ze čtvrtého dílu Česko Slovensko má talent. Talent uvidíte v pátek na Primě ve 20.15! Ukážeme vám, že stepovat se dá na jakoukoliv hudbu!
Stepování na hudbu Mecklemore
Stepování na hudbu Mecklemore

Česko Slovensko má talent přivítá další talenty, ale i jedince, které se do takové škatulky příliš nehodí. Úroda letošních zpěváků je opravdu bohatá, jen škoda, že se neurodil také talent. Za to tanečníci překvapují stále. Takovou dvojicí je i stepující duo osmnáctiletého Tobiáše a třináctiletá Sára. Tobiáš stepuje třináct let a Sára deset, tato informace určitě zpočátku uklidnila i porotce, to ale ještě netušili, jak krásnou show dvojice předvede.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4): Tobiáš Košir a Sára Titzová
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4): Tobiáš Košir a Sára Titzová
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (4) - upoutávka

Jako jeden z dalších talentů bude i silák z Mongolska, který bude zápasit s telefonním sloupem.Navíc se ukáže, že když se dělá dobře looping, je to radost poslouchat. Děti v showbyznysu nemůžou chybět. Robotických tanců už jsme v Talentu viděli spoustu, zaujmout je proto pro další příchozí s tímto talentem těžší a těžší. Není kuře jako kuře, pobavit se vás pokusí přerostlé kuře z USA.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Česko Slovensko má talent v pátek 20. září ve 20.15 na Primě

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 23. září ve 20.15 na Prima COOL!

reklama