Talent pokračuje společně s Jiřinou Bohdalovou

Česko Slovensko má talent uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě. Jiřina Bohdalová v minulém díle zaskakovala za slovenskou herečku Dianu Mórovou v porotě. Vy českou komičku tento pátek uvidíte znovu!
Česko Slovensko má talent  pokračuje s Jiřinou Bohdalovou
Česko Slovensko má talent pokračuje s Jiřinou Bohdalovou

reklama

Porotu ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař a Marta Jandová opět doplní Jiřina Bohdalová (místo Diany Mórové). Nejúspěšnější talentovou show moderují Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Na Prima COOL to zase o tři dny později rozjedou Sonia Edde a Jakub Kotek a jejich pokusy se soutěžícími. Kdo dnes dostane ocenění Zlatý Pátrovič?

Co přinese druhý díl s Jiřinou Bohdalovou? Pěvecky začneme pěkně zostra týpkem, který je vegan, ale miluje svoji krávu, a přijde s písní od MC Erika a Barbary. Další účinkující z Mostu přijdou jako Kleopatry a indiánky a zkusí porotu oslnit tancem. A co předvede zpěvačka, která chtěla být doktorkou a přišla žít na Slovensko, aby zde chodila „hore dole“?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (7) - upoutávka

Akrobatická čtyřka pánů z Ruska a Ukrajiny v kravatách předvede pořádně odvážné kousky. Samozřejmě nebudou chybět ani kouzelníci. Překvapí taneční skupina, jejíž věkový průměr je 71 let a přichází s heslem „život je hra“. Zpěváci se spíš budou pokoušet zpívat, než že by opravdu zpívali. Dokáže někdo z nich překvapit aspoň svým osobním příběhem, který vloží do textu písně? O comeback se pokusí i švihák lázeňský. V aktuálním díle půjde poprvé také o život – zvládne norský kouzelník podvodní únik? A o kolik překonáme rekord bez dechu pod vodou? Vlastní tvorba v tomto dílu opravdu frčí – co vy na to? Odnese si dnes někdo sošku Zlatého Pátroviče? Závěrečné vystoupení tohoto dílu vás určitě překvapí!

Česko Slovensko má talent v pátek 11. října ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 14. října ve 20.15 na Prima COOL

SLEDUJTE ONLINE AFTERSHOW

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!