Talent speciál s Jiřinou Bohdalovou. Kouzelník jí chtěl vzít mobil. Co mu řekla?

Legendární Jiřina Bohdalová přichází na pozici porotkyně Česko Slovensko má talent! Jiřina Bohdalová je známá komička a na svém přístupu rozhodně nic neměnila ani v Talentu, který uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě. Podívejte se na exkluzivní ukázku z kouzelnické show!
Česko Slovensko má talent navštíví Jiřina Bohdalová jako porotkyně
Česko Slovensko má talent navštíví Jiřina Bohdalová jako porotkyně
archiv Prima

Proč se Jiřina Bohdalová objevila právě v Česko Slovensko má talent? Porotkyně Diana Mórová musela tento díl na jiné natáčení, a tak Jakub Prachař našel skvělou náhradu v podobě nestárnoucí Jiřiny Bohdalové.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

Česko Slovensko má talent a gastronomie

Páteční díl předvede nestárnoucí komediální talent Jiřiny Bohdalové. Od té si chce norský kouzelník půjčit mobil a Jiřina má k celé akci co říct.

Podívejte se na ukázku z pátečního Talentu:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (6): Jiřina Bohdalová a mobil
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (6): Jiřina Bohdalová a mobil

Dále v Talentu uvidíte ohnivou show. Silová akrobacie z Ukrajiny v podání dvojice, která spolu tvoří i životní pár už 11 let, vám určitě vyrazí dech. O přestávce zjistíme, co si Jiřina vygooglovala. Hmyzí gastronomie frčí světem a dorazila až do česko-slovenského Talentu. Jaký talent se dá dělat s hmyzem? Pozor také na dnešní zpěváky, zvlášť ty, kteří si myslí, že mohou vyhrát. Tak snad to zachrání maďarský tanec – potvrdí svoji temperamentní pověst čtveřice statných mužů?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (6) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (6) - upoutávka

Tento díl je opravdu plný novinek – slečna z Karlštejna nám přiveze efektivní využití času a pohybu a jako figuranta si vybere Jakuba. Společenstvo meče z Vysočiny předvede středověké umění. Koho z dnešních adeptů pošle Jakub rovnou do finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 4. října ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 7. října ve 20.15 na Prima COOL

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU NA PRIMĚ

reklama