Tančí, aby se nedostali do problémů na ulici! Taneční skupina z komunitního centra to rozjela!

Jenom Česko Slovensko má talent vám ukáže, jak se na Slovensku dělá maďarský twerk, a že svět je opravdu malý. Podívejte se na taneční skupinu dětí pocházejících z komunitního centra. Exkluzivní ukázku z pátečního dílu, který uvidíte v pátek ve 20.15 vám nabídneme už teď!
Taneční skupina
Taneční skupina
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 5. října ve 20.15 na Primě.

Když nastoupila první soutěžící z Maďarska žijící v městečku Filakovo byla to náhoda, když přichází druhá taneční skupina ze stejného města, už to musí být osud. 

Porotu začne zajímat jediné, co asi pijí v rodném Filakovo, že se tam rodí tolik tanečních talentů? Úplně první vystoupení bude mít mladá tanečnice, která předvede twerk a Jakuba Prachaře to přímo rozpláče. Taneční skupina z komunitního centra, které se stará o to, aby se děti a mladiství netoulali po ulicích, ale dělali něco společného, předvede úplně jinou show!

Podívejte se na video:

ČSMT 2018 (6) – Universe dance group
ČSMT 2018 (6) – Universe dance group

Kromě toho se dočkáme i kvalitního kytarového vystoupení i příšerných pěveckých odvážlivců. Budete žasnout u ojedinělé akrobacie na popruzích i u tance, při kterém se lámou kosti i klouby. O taneční vystoupení v tomto dílu nebude opravdu nouze – uvidíte netradiční pojetí se světelnými efekty.

SLEDUJTE DÍLY TALENTU ONLINE

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (6) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (6) - upoutávka

Čeká vás velmi početný pěvecký sbor. Početně bude zastoupen i rap, ale jen jeden z pánů může směle konkurovat legendě jménem Rytmus. Ohlédneme se do minulosti v retro vystoupení, které překvapivě předvedou mladí muži. Zpívat se bude opravdu z plných plic, ale až na jednu interpretku to bude spíše ostuda. Která z porotkyň sáhne po zlatém bzučáku? Nechte se překvapit a užijte si nejširší paletu talentů na českých televizích.

Sledujte Česko Slovensko má talent každý pátek ve 20.15 na Primě. Po odvysílání můžete všechny díly vidět i v online archivu iPrima.cz

Reklama
Reklama