Úžasný beatboxer dostal publikum Talentu. Jeho vystoupení bylo věnováno mrtvému bráškovi

David má za sebou těžký osud. Musel utéct od vlastní rodiny a před nějakou dobou navždy ztratil sedmiletého bratra, který beatboxoval s ním. A tak bylo vystoupení v Česko Slovensko má talent věnováno právě jeho bratrovi. Podívejte se na ukázku jeho fenomenálního talentu. Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.
Beatboxer David Šatan
Beatboxer David Šatan
archiv Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 16. listopadu ve 20.15 na Primě.

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

David Šatan vyrůstal u babičky většinu svého života, ale pak se rozhodl utéct za maminkou. Doma se ale objevily problémy s pitím, a tak musel utéct do Česka. V rámci tohoto období dokonce přišel o svého sedmiletého brášku, kterého miloval nejvíce na světě.

Podívejte se na jeho vystoupení. Celý příběh Davida uslyšíte už v pátek v Česko Slovensko má talent:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (12): Beatboxer David Šatan
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (12): Beatboxer David Šatan

Co dalšího uvidíte v pátečním Česko Slovensko má talent?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (12) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (12) - upoutávka

V dalším dílu Česko Slovensko má talent budete žasnout, co dokážou ženy po mateřské dovolené, a že to bude navíc hodně sexy tanec. Obohatí vás pravý italský rock. Rozpohybuje vás originální taneční skupina, kterou spojuje osud dětí z dětského domova. Někteří si jen přišli pro verdikt, zda mají, či nemají talent, a dopředu to s nikým nekonzultovali. A někomu nepomůže ani několikaletý trénink. Opět vám dokážeme, že v malém těle velký duch. Prozradíme vám, co si někteří porotci nechali vytetovat na ruku. A ani o lidi s jiným druhem uvažování nebude nouze – víte, co to je abstrahovat relace kultur pomocí operního zpěvu? Ne, tak se dívejte na předposlední castingový díl.

Sledujte Česko Slovensko má talent ve 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama