V pátečním Talentu se můžete těšit na dokonalou show plnou mužů!

Porotkyně Česko Slovensko má talent větší blaho nejspíš během své práce nezažily. Marta Jandová omdlévala pod stolem, Diana Mórová vyhrožovala Jakubovi Prachařovi. A to bylo jen jedno vystoupení, co vás čeká v pátek večer ve 20.15 na Primě?
ČSMT 2018 (9) 2
ČSMT 2018 (9) 2

reklama

Vydejte se opět po stopě talentů s naší odhodlanou porotou ve složení Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová a nebojácnými moderátory Lujza Garajová Schrameková a David Gránský. Kdo vás zaskočí a dostane tentokrát?

Další díl Česko Slovensko má talent uvidíte v pátek 26. října ve 20.15 na Primě.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (9) - upoutávka

Opět se na vás chystá spousta hudebních čísel – zajímavá, jiná odvážná, a některá dokonce autorská. Oslníme vás také tancem. K Jarově radosti se objeví i „osvědčení“ kouzelníci. Hadí muž ukáže neuvěřitelné kousky. Trošku budeme žonglovat. Rozesměje vás sebevědomá kapela mladíků. Odvážný akrobat na šesti skateboardech se ocitne na hraně pádu. Hodně sexy tanec rozvášní především dámskou část poroty. Malování světlem jste asi ještě nikdy neviděli, a my vám ho ukážeme. Hudební kousky budou gradovat. A stále čekáme oslední Zlatý bzučák.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!