V talentu dva Češi předvedou česko - maďarský rap. Dá se to vůbec poslouchat?

Podívejte se na exkluzivní video z Česko Slovensko má talent, které uvidíte během pátečního večera. Program Takentu bude opravdu zajímavý, třeba takové mezinárodní rapování může klidně rozdělit porotu na dvě strany. Exkluzivní video najdete v článku.
Česko Slovensko má talent uvidíte každý pátek
Česko Slovensko má talent uvidíte každý pátek
archiv Prima

Dva mladí Češi se rozhodli, že televizním dvákům představí svůj hudební projekt. Ten je trochu netradiční, protože je bilingvinní. V rapu je slovo to nejdůležitější, jak se tedy chytne jejich projekt u česko - slovenské poroty a publika?

Podívejte se na exkluzivní video:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (9) Česko - maďarský rap
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (9) Česko - maďarský rap

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT UVIDÍTE ONLINE

Pátrovič v Česko Slovensko má talent po osmé!

Mysleli jste si, že nepřijde? Přišel! Jozef Pátrovič je jako každý rok zpět na scéně. V tomto díle se castingu znovu zúčastní matador talentových klání, který nechyběl v žádném ročníku – Josef Pátrovič.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (9) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (9) - upoutávka

Co nás překvapí tentokrát? Odstartujeme italským zpěvem s mixem italských písní. Taneční skupina Cheeky Monkeys Senior zaujme svatební choreografií. Mládí překvapí maďarsko-českým rapem. Krásnou akrobatickou choreografii předvedou dívky v bílém. Soutěžit budou i zpěváci s vlastní tvorbou. Přivítáme také indiánské rytmy z Ekvádoru. O postup se pokusí i hodně dětí. Co předvede dívka se jménem Volha? To, co jsme v letošním ročníku ještě neviděli! Nebude chybět řádka zpěváků a pár jich překvapí např. zpěvem v japonštině, hrozným zpěvem, nebo naopak fenomenálním výkonem. Zaskočí k nám i fakírka z Barcelony. A kdopak nám zakončí muzikální díl? Samozřejmě je to on – pán Pátrovič s písní Aleluja.

Česko Slovensko má talent v pátek 25. října ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 28. října ve 20.15 na Prima COOL

AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT ONLINE S PŘEDSTIHEM - V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU NA PRIMĚ

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - AFTERSHOW (9) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - AFTERSHOW (9) - upoutávka

reklama