V Talentu šlo o život, Prachař prosil o pomoc! Iluzionista byl déle jak šest minut bez dechu!

Když se i porota a celý štáb začne obávat o zdraví soutěžícího, víte, že jde do tuhého. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu pořadu Česko Slovensko má talent. Ten se vysílá ve 20.15, sledovat ho můžete i po odvysílání online.
Vydrží soutěžící víc jak šest minut pod vodou bez dýchání?
Vydrží soutěžící víc jak šest minut pod vodou bez dýchání?
archiv Prima

Iluzionista zamčený na několik západů s hlavou v plném akváriu není nejlepší nápad. O tom se přesvědčíte i vy sami během Česko Slovensko má talent, který uvidíte už tento pátek na Primě.

Situace se stala kritickou už po páté minutě boje se zámky, které soutrěžící nemohl odemknout. Během šesté minuty už porota a moderátoři prosí, aby se vystoupení přerušilo.

Exkluzivní video z pořadu Česko Slovensko má talent můžete vidět tady:

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (7): Jde 6 minut nedýchat pod vodou
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (7): Jde 6 minut nedýchat pod vodou

Jiřina Bohdalová se přijde sama přesvědčit, zda soutěžící nedýchá

Náročné vystoupení, kde jde o život si přijde zblízka prohlédnout i herečka a komička  Jiřina Bohdalová. Ta se už divákům Talentu Česko Slovensko má talent předvedla minulý týden a tento týden pokračuje! Co přinese druhý díl s Jiřinou Bohdalovou? Pěvecky začneme pěkně zostra týpkem, který je vegan, ale miluje svoji krávu, a přijde s písní od MC Erika a Barbary. Další účinkující z Mostu přijdou jako Kleopatry a indiánky a zkusí porotu oslnit tancem. A co předvede zpěvačka, která chtěla být doktorkou a přišla žít na Slovensko, aby zde chodila „hore dole“?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (7) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VIII (7) - upoutávka

Akrobatická čtyřka pánů z Ruska a Ukrajiny v kravatách předvede pořádně odvážné kousky. Samozřejmě nebudou chybět ani kouzelníci. Překvapí taneční skupina, jejíž věkový průměr je 71 let a přichází s heslem „život je hra“. Zpěváci se spíš budou pokoušet zpívat, než že by opravdu zpívali. Dokáže někdo z nich překvapit aspoň svým osobním příběhem, který vloží do textu písně? O comeback se pokusí i švihák lázeňský.

Závěrečné vystoupení pátečního Talentu překvapí

V aktuálním díle půjde poprvé také o život – zvládne norský kouzelník podvodní únik? A o kolik překonáme rekord bez dechu pod vodou? Vlastní tvorba v tomto dílu opravdu frčí – co vy na to? Odnese si dnes někdo sošku Zlatého Pátroviče? Závěrečné vystoupení tohoto dílu vás určitě překvapí!

Česko Slovensko má talent v pátek 11. října ve 20.15 na Primě

SLEDUJTE ONLINE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 14. října ve 20.15 na Prima COOL

SLEDUJTE ONLINE AFTERSHOW

reklama