Zpěvák z Talentu: Ve škole ho šikanovali, i tak předvedl publiku unikátní vystoupení

Není nic smutnějšího, než sledovat zlomené dítě. Čtrnáctiletý školák dorazil na natáčení Česko Slovensko má talent se svou matkou a rozpovídal se o svém otřesném zážitku. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu Talentu, který uvidíte ve 20.15 na Primě.
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13): Šikanovaný zpěvák okouzlil porotu
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13): Šikanovaný zpěvák okouzlil porotu

Porota Česko Slovensko má talent věděla, že se na pódiu objeví mladičký zpěvák, který ma za sebou ošklivou životní zkušenost. Ještě před půl rokem byl oklivě šikanován svými spolužáky. Zpočátku vše tajil, aby se věci ještě nezhoršily, pak to ale už nešlo vydržet. Šikana naštestí ustala.

Podívejte se na jeho příběh. Celé vystoupení uvidíte už v pátek na Primě ve 20.15!

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13): Šikanovaný zpěvák okouzlil porotu
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13): Šikanovaný zpěvák okouzlil porotu

Odstartujeme pěveckým číslem pohádkového muže z Jičína s jeho vlastní písní Pro Editku. Ale zpěvu bude samozřejmě více. U někoho to bude propadák, jinému hudba pomohla bojovat proti šikaně. A celá další řádka zpěváků vás buď rozesměje, dojme, nebo budete koukat s otevřenou pusou. Bude se také tančit – čeká nás rovnou dívčí duo u tyče. Uvidíte i hip hop. Hodně muzikální díl obohatí účinkující z předchozích ročníků, kteří chtějí nastartovat druhou kariéru.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13) - upoutávka
ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT VII (13) - upoutávka

 Předvedou se hráči na saxofon, housle, klarinet, klavír… Ale naprosto vás dostane bubenická show – Groove Army. Nebude chybět ani humor. Křehká dívka s vlastní tvorbou vás rozněžní. A letošní pořádnou nadílku striptérských čísel uzavře hodně odvážný hasič, který jediný ukáže úplně všechno. A pozor, objeví se matador talentových klání, který se zúčastnil všech sedmi ročníků ČSMT a který letos oslavil 77. narozeniny – pan Jozef Pátrovič. Jak dopadne tentokrát?

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Sobotní semifinále nabídne boj o poslední postupová místa do finále. Porota bude mít těžkou úlohu – dostane k dispozici ještě dva žolíky a z velkého množství talentů, které poslali dál, vybere dva účinkující, kteří se dostanou rovnou do finále. Poté vyberou 6 semifinalistů z řad pěveckých a varietních/artistických čísel. Pak už to bude jen na divácích, které dva soutěžící pošlou do finále a doplní osmičku bojujících o celkové vítězství v sedmém ročníku ČSMT.

Sledujte Česko Slovensko má talent sledujte v pátek a v sobotu na Primě už ve 20.15!

reklama