Cyklosalon: Nový pořad pro milovníky pohybu na čerstvém vzduchu

Televize Prima přináší nový pořad pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. 25minutový pořad Cyklosalon poběží od soboty 20. března v 8.55 na Primě a v repríze od 21. března v 11.30 na Prima COOL.
Cyklosalon: Nový pořad pro milovníky pohybu na čerstvém vzduchu
Cyklosalon: Nový pořad pro milovníky pohybu na čerstvém vzduchu
FTV Prima/ Cyklosalon

reklama

Týdeník ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou.

Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník nebo cyklistikou přímo posedlý, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Týdeník ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty!
Autor: FTV Prima/ Cyklosalon Týdeník ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty!

Vladimír Pořízek, provozní ředitel skupiny Prima, vysvětluje: „Skupina Prima nabízí klientům široké portfolio produktů zaměřených na segment hobby a automotive. Proto přicházíme s novým pořadem, který se věnuje dalším velmi populárním volnočasovým aktivitám, mezi které cyklistika bezesporu patří. Věřím, že díky tomu dokážeme oslovit novou skupinu klientů.“

Průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale také vybavení pro cyklistiku, zdravého životního stylu – zkrátka všeho, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí.

Každou sobotu nabídne Cyklosalon porci novinek ze světa sportu, který patří v Česku mezi nejoblíbenější a dá se dělat za všech opatření.

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale také vybavení pro cyklistiku, zdravého životního stylu.
Autor: FTV Prima/ Cyklosalon Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale také vybavení pro cyklistiku, zdravého životního stylu.

Průvodci pořadem budou např. Václav Liška a Pepa Sršeň, Martin Müller, Tereza Tobiášová, garantem kvality obsahu pak František Fiala. Diváci se mohou těšit na skvělé tipy a rady profíků, kteří cyklistikou žijí, ale i na hosty milující cyklistiku, profíky a víkendové jezdce. V prvním díle se diváci mohou těšit na Jiřího Ježka.

Cyklosalon sledujte premiérově od soboty 20. března v 8:55 na Primě.

reklama

reklama