Výzva s Jánem Svoradou

CYKLOSALON.TV představuje v pořadí již třetí výzvu! A nebude to žádný med! Do cesty se vám postaví Ján Svorada – bývalý československý reprezentant v silniční cyklistice a obávaný sprinter, držitel 75 vítězství v profesionálním pelotonu!
Výzva s Jánem Svoradou 6
Výzva s Jánem Svoradou 6
Radek Picka

reklama

Již potřetí vás vyzýváme! Tentokrát s bývalým závodníkem Jánem Svoradou – československým reprezentantem v silniční cyklistice a obávaným sprinterem, držitelem 75 vítězství v profesionálním pelotonu, 6násobným Králem cyklistiky, vítězem pěti etap na Giro d'Italia, tří na Vueltě a tří na Tour de France, včetně té nejprestižnější, závěrečné na Champs-Élysées v roce 2001

Výzva s Jánem Svoradou začíná 22. 5. a končí 19. 6. o půlnoci. Má délku 2 km a převýšení 72 m, startuje u značky značící cyklostezku Podluží kousek za Moravským Žižkovem. Vede do kopce ke křížku několik set metrů za vrcholem kopce. Přesné souřadnice pro start a cíl Výzvy najedete v aplikaci Šlappeto, skrze kterou se můžete do Výzvy zapojit.

Výzva s Jánem Svoradou
Autor: Radek Picka Výzva s Jánem Svoradou

 

Abychom zjistili, že jste výzvu zajeli a jak, potřebujeme kromě vašeho času i fotku z trasy nebo cíle. Vyfoťte se se strojem, na kterém jste výzvu absolvovali, a klidně nám k tomu i popište, jaký váš výšlap byl. Vše nám pošlete do zprávy našeho facebookového profilu Cyklosalon.TV. Výzva startuje v sobotu 22. 5. 2021 v 8:50 a končí 19. 6. 2021 v 23:59

 

A teď to nejdůležitější a tou je cena – zážitkový balíček pro jednu osobu na letošní Tour de France, který se nedá koupit. Balíček zahrnuje dopravu, ubytování, cyklistickou vyjížďku s bývalým profíkem a plno dalších překvapení.

CYKLOSALON.TV VÝZVA S JÁNEM SVORADOU– PRAVIDLA HRY

  • CYKLOSALON.TV VÝZVA S JÁNEM SVORADOU je výzvou pro širokou veřejnost, kterou představí na daný měsíc sportovní osobnost jako součást svého tipu na cyklistický výlet.
  • Stáhni si aplikaci Šlappeto – pro Google Play Store zde, pro IOS zde
  • Přihlas se do aplikace, bez registrace s námi nemůžeš hrát
  • Projeď/zaznamenej úsek výzvy s aplikací Šlappeto a v daném úseku se co nejoriginálněji vyfoť (výzvu můžeš projet jako součást celého výletu, nemusíš ji zaznamenat zvlášť)
  • Fotku nám pošli na náš Facebook do zpráv spolu se svojí přezdívkou pro ověření účasti ve výzvě. Bez fotky nemůžete být zařazeni do výzvy o ceny.
  • Ze všech fotek vybereme 10 nejoriginálnějších a z nich vylosujeme vítěze 

reklama

reklama