Výzva s Jirkou Ježkem

Každý měsíc přinášíme pro diváky pořadu Cyklosalon.TV speciální Výzvu. Jako první přichází Výzva s Jirkou Ježkem - sporťákem CNN Prima News a šestinásobným paralympijským vítězem!
Výzva s Jirkou Ježkem
Výzva s Jirkou Ježkem
Radek Picka

reklama

Každý měsíc pro vás budeme mít jinou cyklovýzvu – hru o výjimečné ceny. Ta první vede od rozcestníku v Poteplí po žluté turistické značce k závoře na konci lesa při vjezdu do Horního Bezděkova. Účastnit se jí můžete skrz mobilní aplikaci Šlappeto.

Mapa Výzvy s Jirkou Ježkem
Autor: Radek Picka Mapa Výzvy s Jirkou Ježkem

 

Abychom zjistili, že jste výzvu zajeli a jak, potřebujeme kromě vašeho času i fotku z trasy nebo cíle. Vyfoťte se se strojem, na kterém jste výzvu absolvovali, a klidně nám k tomu i popište, jaký váš výšlap byl. Vše nám pošlete do zprávy našeho facebookového profilu Cyklosalon.TV. Výzva startuje v sobotu 20. 3. 2021 v 8:55 a končí 18. 4. 2021 v 23:59

 

CYKLOSALON.TV VÝZVA S JIRKOU JEŽKEM – PRAVIDLA HRY

  • CYKLOSALON.TV VÝZVA S JIRKOU JEŽKEM je výzvou pro širokou veřejnost, kterou představí na daný měsíc sportovní osobnost jako součást svého tipu na cyklistický výlet.
  • Stáhni si aplikaci Šlappeto – pro Google Play Store zde, pro IOS zde
  • Přihlas se do aplikace, bez registrace s námi nemůžeš hrát
  • Projeď/zaznamenej úsek výzvy s aplikací Šlappeto a v daném úseku se co nejoriginálněji vyfoť (výzvu můžeš projet jako součást celého výletu, nemusíš ji zaznamenat zvlášť)
  • Fotku nám pošli na náš Facebook do zpráv spolu se svojí přezdívkou pro ověření účasti ve výzvě. Bez fotky nemůžete být zařazeni do výzvy o ceny.
  • Ze všech fotek vybereme 10 nejoriginálnějších a z nich vylosujeme vítěze 

reklama

reklama