Výzva s Ondřejem Cinkem

CYKLOSALON.TV představuje svou poslední výzvu v tomto roce a rovnou s olymypionikem Ondrou Cinkem!
Výzva s Ondřejem Cinkem
Výzva s Ondřejem Cinkem
Radek Picka

reklama

Na měsíc srpen jsme pro Vás připravili Výzvu s naším olympionikem, velkým bojovníkem a cyklistickým obojživelníkem Ondřejem Cinkem. Ondřej doporučuje příjemný 50ti km výlet na západ od Prahy. A segment Výzva leží na oblíbeném Ondřejově kopci z Hostimi do Bubovic, resp. z křižovatky silnice z Hostimi na Srbsko s odbočkou na Bubovice. Délka jsou dva kilometry a jedná se o klidnou silnici se stálým kopcem, ideálním pro trénink intervalů.

Trasa výzvy s Ondrou Cinkem
Autor: Radek Picka Trasa výzvy s Ondrou Cinkem

Přesné souřadnice pro start a cíl Výzvy najedete v aplikaci Šlappeto, skrze kterou se můžete do Výzvy zapojit.

Abychom zjistili, že jste výzvu zajeli a jak, potřebujeme kromě vašeho času i fotku z trasy nebo cíle. Vyfoťte se se strojem, na kterém jste výzvu absolvovali, a klidně nám k tomu i popište, jaký váš výšlap byl. Vše nám pošlete do zprávy našeho facebookového profilu Cyklosalon.TV. Výzva odstartovala v sobotu 31. 7. 2021 v 8:30 a končí 29. 8. 2021 v 23:59

 

A teď to nejdůležitější a tou je cena – Ve Výzvě s Ondrou Cinkem můžete usilovat o kávovar Handpresso

CYKLOSALON.TV VÝZVA S ONDŘEJEM CINKEM – PRAVIDLA HRY

  • CYKLOSALON.TV VÝZVA S Ondrou Cinkem je výzvou pro širokou veřejnost, kterou představí na daný měsíc sportovní osobnost jako součást svého tipu na cyklistický výlet.
  • Stáhni si aplikaci Šlappeto – pro Google Play Store zde, pro IOS zde
  • Přihlas se do aplikace, bez registrace s námi nemůžeš hrát
  • Projeď/zaznamenej úsek výzvy s aplikací Šlappeto a v daném úseku se co nejoriginálněji vyfoť (výzvu můžeš projet jako součást celého výletu, nemusíš ji zaznamenat zvlášť)
  • Fotku nám pošli na náš Facebook do zpráv spolu se svojí přezdívkou pro ověření účasti ve výzvě. Bez fotky nemůžete být zařazeni do výzvy o ceny.
  • Ze všech fotek vybereme 10 nejoriginálnějších a z nich vylosujeme vítěze 

reklama

reklama