Výzva s reprezentantem Tomášem Bábkem

CYKLOSALON.TV představuje v pořadí již čtvrtou výzvu! Červencová Výzva nás zavede do moravské metropole Brna a nese jméno místního rodáka a Krále cyklistiky pro roky 2017 a 2020 Tomáše Bábka.
Výzva s reprezentantem Tomášem Bábkem
Výzva s reprezentantem Tomášem Bábkem
Radek Picka

reklama

Náš v současnosti nejlepší dráhový sprinter je momentálně mistrem Evropy a žhavým kandidátem na medaili na blížících se olympijských hrách v Tokiu.

Tomáš nám představí krátce svůj dráhový speciál a své soukromé kolo, ukáže nám oblíbený výlet z centra Brna ze Zelného trhu, neboli Zelňáku, na Brněnskou přehradou, známou jako Prígl až k hradu Veveří.

A cestou nás čeká segment Výzvy, který zdolá každý.

Výzva s Tomášem Bábkem začíná 26. 6. a končí 24. 7. o půlnoci. Začíná v ulici Kamenná ve stejnojmenné čtvrti u garáží -  u lampy veřejného osvětlení. Míří klidnou ulicí vzhůru. Po 200m pokračuje zelení určenou pouze pro pěší a cyklisty. Po úvodním strmějším úseku vede zbývajících 400m mírným stoupáním až do cíle k vyhlídce na velodrom.

Přesné souřadnice pro start a cíl Výzvy najedete v aplikaci Šlappeto, skrze kterou se můžete do Výzvy zapojit.

Výzva s reprezentantem Tomášem Bábkem
Autor: Radek Picka Výzva s reprezentantem Tomášem Bábkem

 

Abychom zjistili, že jste výzvu zajeli a jak, potřebujeme kromě vašeho času i fotku z trasy nebo cíle. Vyfoťte se se strojem, na kterém jste výzvu absolvovali, a klidně nám k tomu i popište, jaký váš výšlap byl. Vše nám pošlete do zprávy našeho facebookového profilu Cyklosalon.TV. Výzva startuje v sobotu 26. 6. 2021 v 8:30 a končí 24. 7. 2021 v 23:59

 

A teď to nejdůležitější a tou je cena – Ve Výzvě s Tomášem Bábkem můžete usilovat o dětský vozík za kolo THULE CHARIOT LITE.

CYKLOSALON.TV VÝZVA S TOMÁŠEM BÁBKEM– PRAVIDLA HRY

  • CYKLOSALON.TV VÝZVA S TOMÁŠEM BÁBKEM je výzvou pro širokou veřejnost, kterou představí na daný měsíc sportovní osobnost jako součást svého tipu na cyklistický výlet.
  • Stáhni si aplikaci Šlappeto – pro Google Play Store zde, pro IOS zde
  • Přihlas se do aplikace, bez registrace s námi nemůžeš hrát
  • Projeď/zaznamenej úsek výzvy s aplikací Šlappeto a v daném úseku se co nejoriginálněji vyfoť (výzvu můžeš projet jako součást celého výletu, nemusíš ji zaznamenat zvlášť)
  • Fotku nám pošli na náš Facebook do zpráv spolu se svojí přezdívkou pro ověření účasti ve výzvě. Bez fotky nemůžete být zařazeni do výzvy o ceny.
  • Ze všech fotek vybereme 10 nejoriginálnějších a z nich vylosujeme vítěze 

reklama

reklama