Dva kohouti na jednom smetišti. To je nová detektivka Dalziel a Pascoe na KRIMI!

Muže ovládá jeho ego a dost často se dvě taková ega nevejdou ani do jedné místnosti. Jak to přežijí noví a totálně odlišní detektivové Dalziel a Pascoe ve společné službě, to je otázka, kterou vám zodpovíme na Prima KRIMI už v pondělí během premiéry nové detektivky v 18.15.
Dalziel a Pascoe na Prima KRIMI
Dalziel a Pascoe na Prima KRIMI
archiv Prima

reklama

Už v pondělí v 18.15 uvidíte nový detektivní seriál Dalziel a Pascoe na Prima KRIMI

Detektivové Dalziel a Pascoe jsou každý úplně jiný, ale zrovna se stali partnery. Protože pochází každý z jiného prostředí, mají úplně jiné názory i jiný styl práce a okamžitě si začnou lézt na nervy. Ale přes všechny rozdíly tvoří výjimečně skvělý tým vyšetřovatelů. Poradí si s jakkoli záhadným případem vraždy, a přitom si za všech okolností zachovávají zdravý rozum i smysl pro humor.

Dalziel a Pascoe
Autor: archiv Prima Dalziel a Pascoe

Dalziel (Warren Clarke) a Pascoe (Colin Buchanan) jsou dva detektivové, kteří se zrovna stali partnery. A to i přesto, že jsou naprostými protiklady – každý pochází z jiného prostředí, mají úplně jiné názory i jiný styl práce. Starší Dalziel je zkušeným veteránem u policie, je vulgární, hlasitý, drzý a necitlivý, ale má dobré srdce a ještě lepší výsledky. Mladší Pascoe je vzdělaný, zdvořilý, citlivý a má zářnou kariéru.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dalziel a Pascoe I (1) - upoutávka

Okamžitě si začnou lézt na nervy. Jeden za druhého se stydí. Ale právě díky všem těmto rozdílům tvoří výjimečně skvělý detektivní tým. Společně si hravě poradí s jakkoli záhadným případem vraždy, a přitom si za všech okolností zachovávají zdravý rozum i smysl pro humor. Postupně vyšetřují vraždu manželky opilého ragbisty, tajemství mrtvoly bývalé ředitelky univerzity, která údajně zahynula při nehodě autobusu v Rakousku, nalezené u jejího vlastního památníku, nebo mystérium domu plného bezvládných těl.

Podívejte se v pondělí večer v 18.15 na nový seriál televizního kanálu Prima KRIMI.

reklama

reklama