Přijďte si na Prvního máje užít báječný DERMACOL LOVE DAY do pražské Grébovky

Prima LOVE zve na Prvního máje všechny diváky a divačky, a nejen je, do pražského parku Grébovka na třetí ročník DERMACOL LOVE DAY, kde oslaví Prima LOVE již osmé narozeniny. Přijďte se nechat rozmazlovat a užít si den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček i těch nejmenších.
Mandrage
Mandrage

reklama

Těšit se můžete i na své oblíbené tváře z televize Prima, celým dnem vás potom provedou moderátoři Eva Perkausová a Petr Vágner. Komu se zatočí hlava z lásky na první pohled, bude v dobrých rukou herců z Modrého kódu a odborníků z Českého červeného kříže. V odpoledních hodinách si potom společně zazpíváte s kapelou Mandrage.

DERMACOL LOVE DAY bude nejen oslavou svátku lásky, ale i oslavou osmých narozenin kanálu Prima LOVE, který vás tak zve k pohodově strávenému, a hlavně odpočinkovému dni uprostřed kouzelného parku Grébovka. V něm vás čeká hned několik stanovišť pro všechny členy rodiny, spousta aktivit a celodenní program na hlavní stagi. U příchodu na akci vás jistě potěší například líčení neslíbatelnou rtěnkou Dermacol 16H Lip Colour a možnost zakoupit si tašku Dermacol s mnoha dárky, díky které se můžete nechat přednostně nalíčit, nechat si nalakovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 500 Kč! Tašku můžete zakoupit na GoOut, Ticketportal nebo Slevomat, kde jsou společně s taškou k dispozici i další Prima LOVE balíčky.

Na DERMACOL LOVE DAY se můžete těšit na líčení neslíbatelnou rtěnkou Dermacol 16H Lip Colour
Na DERMACOL LOVE DAY se můžete těšit na líčení neslíbatelnou rtěnkou Dermacol 16H Lip Colour

Celodenní program na hlavním pódiu

Program odstartuje už v 11.00 a hned od začátku bude opravdu nabitý. Nejprve vás na pódiu přivítá DJ N´zym a nastolí pohodovou atmosféru, která se ponese celým dnem. Dále se budete moci nechat inspirovat beauty workshopy Dermacol, které představí dámskou i pánskou kosmetiku.

Těšit se můžete také na legendární youtuberky 3v1 - Nikol Štíbrovou, Veroniku Arichtevu a Martinu Pártlovou, které si pro vás připravily speciální vystoupení přímo na podiu. A pokud budete mít štěstí, můžete se s nimi potkat a pořídit selfie i během akce.

Čekají vás ale také skvělá taneční vystoupení souboru Pop Balet. Ten vychází z předpokladu, že tanec je nezkrotitelná emoce. A právě o tom, že tanec je umění a patří na jeviště, se sami v průběhu DERMACOL LOVE DAY několikrát přesvědčíte. Na taneční vlnu vás naladí úžasní tanečníci a tanečnice, od vycházejících tanečních hvězd až po zkušené profesionály.

Pop Balet
Pop Balet

Během dne vás potom jistě potěší hned tři módní přehlídky. Zuzana Veselá představí novou kolekci Saint-Tropez, při jejíž tvorbě se nechala volně inspirovat atmosférou přímořského francouzského letoviska 60. let. Lehkost a hravost se promítají ve volnějších střizích a jasných barvách, kde byly inspirací dětské pastelky. Je to kolekce pro ženy, které dokážou neuvěřitelné – pracovat, milovat, pečovat, smát se, brečet, vařit, objímat, okouzlovat.

Zuzana Veselá představí na DERMACOL LOVE DAY novou kolekci Saint-Tropez
Zuzana Veselá představí na DERMACOL LOVE DAY novou kolekci Saint-Tropez

Na druhé přehlídce budou k vidění modely od návrhářky Věry Kašíkové, která se módě věnuje již mnoho let. Škála její tvorby je široká a najdete v ní šaty pro všechny možné příležitosti, plesové, formální i sezónní, také trička, sukně nebo kabáty. Její móda je určena ženám všech velikostí a každého věku. Paní Věra pochází ze Vsetína, a máte tak jedinečnou možnost vidět naživo její modely v pražské Grébovce.

Nechte se inspirovat modely od Věry Kašíkové na DERMACOL LOVE DAY
Nechte se inspirovat modely od Věry Kašíkové na DERMACOL LOVE DAY

Módní značka Terratwainstyle zase na pódium přinese sportovně elegantní módu pro dívky a ženy, bude plná barev a krásných střihů. Sami se přesvědčíte, že značka nepředstavuje módu, ale absolutní styl.

Sportovně elegantní móda pro dívky a ženy značky Terratwainstyle
Sportovně elegantní móda pro dívky a ženy značky Terratwainstyle

Dozvíte se také, jaké jsou aktuální módní trendy v ponožkách, punčocháčích a dámském prádle od značky Bellinda. Jaro totiž dává prostor barvám! Přijďte si zasoutěžit k Bellinda stánku o barevné punčošky, seznámit se s Bellinda novinkami v kolekci jaro/léto 2019 a výhodně nakoupit se slevou až 30%. V nabídce nebudou chybět ponožko-silonky, které jsou jarním trendem do „sneaker“ bot a všechny typy nízkých ponožek do tenisek a balerínek. Rozdávat budeme i poukaz na slevu na e-shop bellinda.cz. 

Bellinda novinky v kolekci jaro/léto 2019
Bellinda novinky v kolekci jaro/léto 2019

Originální italskou módu, která podtrhne vaši krásu, představí Butik Lamonifashion. Nakupovat ji můžete online nebo v butiku na Praze 7 - BUTIK  La Moni fashion, U Pergamenky 3. 

Originální italská móda La Moni Fashion
Originální italská móda La Moni Fashion

V odpoledních hodinách si budete moci zatančit na kapelu Mandrage, od které zazní ty nejznámější hity jako Motýli, Endorfiny, Ona se smála a spousta dalších, a v pozdějších hodinách se zase pokochat lechtivou show v podání pánské profesionální taneční skupiny MEN4QUEEN. Skupina se skládá z profesionálních striptérů a tanečníků, kteří vám svým vystoupením vyrazí dech a potěší nejedno ženské oko, a jejichž vystoupení jste si již mohli užít po celé České republice, kde zaplňují kulturní domy a kluby. Můžete je vidět i na firemních večírcích a soukromých akcích všeho druhu. Pokud jste tedy ještě tuto skupinu naživo neviděli, vyplatí se rozhodně dorazit na DERMACOL LOVE DAY.

Lechtivá show v podání MEN4QUEEN
Lechtivá show v podání MEN4QUEEN

Více informací o prvomájové akci také na Facebooku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!