Divočina a Reese Witherspoon... obě velmi působivé

Divočina je jedním z těch filmů, ke kterým si sednete a na dvě hodiny zapomenete na všechno kolem sebe. Nejlepší je na něm ale výkon Reese Witherspoon, který převyšuje mnohé. Dokonce i to nekonečné převýšení, které musela v průběhu cesty divočinou překonat ona. Dívejte se v pátek ve 21.20 na Primě.
Divočina - Obrázek 9
Divočina - Obrázek 9

reklama

Tímhle snímkem potěšíte především své vnitřní já a to nehledě na to, jste-li žena, či muž. Souznění s hlavní hrdinkou je totiž takové, až člověka popadne chuť hodit si batoh na záda a vypravit se na osamocenou túru za účelem vyčištění si hlavy.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Divočina - upoutávka

Co čekat?

  • Intenzivní zážitek z jedné úctyhodné cesty za hledáním sebe sama; působivý přerod absolutní zálesácké novicky, která neuzvedne ani vlastní krosnu, v královnu nejobtížnější, 1770 kilometrů dlouhé vysokohorské trasy Pacifix Crest Trail,
  • příjemný spirituální trip nádhernou krajinou,
  • cestovatelské drama, které si vás navzdory své komornosti totálně omotá kolem prstu,
  • ... a tak bychom mohli pokračovat.

Pokud však chcete něco trochu konkrétnějšího

Každý z nás má chvíle, kdy se cítí mizerně a má všeho kolem plné zuby. Cheryl (Reese Witherspoon) se tak cítí už delší dobu. Po smrti matky, která ji velmi zasáhla, a krachu manželství má pocit, že přišla úplně o všechno. Do života jí vstoupí drogy a známosti na jednu noc. Když už to vypadá, že se ocitla na kraji propasti a nemá co ztratit, udělá Sheryl v náhle probuzeném pudu sebezáchovy nejimpulzivnější rozhodnutí svého života.

S nulovou zkušeností s divokou přírodou a s obludně těžkým batohem se rozhodne zdolat nejdelší, nejtěžší a nejdivočejší vysokohorskou trasu v celé Americe. Cítí, že když dokáže obstát v této zkoušce, nalezne na jejím konci svou ztracenou životní rovnováhu. Netuší ovšem, kolik sil ji to bude stát. Část cesty projde jen s jednou botou, nevyhne se setkání s chřestýši či medvědy, překoná zničující vedra i sněhové závěje. Prožije odhodlání, beznaděj, vyčerpání a osamělost, aby na konci své pouti znovu objevila vlastní sílu, radost, odvahu i krásu.

Hrají: R. Witherspoon, L. Dern, T. Sadoski a další. Režie J. M. Vallée

(Drama, dobrodružný – USA, 2014)

reklama

reklama