Lenka Vrabcová

Vyšetřovatelka na oddělení vražd. Má ráda systém a pořádek a její šéf zase její dobré výsledky.
Anička Polívková jako Lenka Vrabcová

Lenka je trochu upjatá, ale dokáže se rozčílit, když jí někdo hází klacky pod nohy, nervy pak obaluje čokoládou. Jako svobodná matka miluje svého syna Kryštofa, který nedávno podstoupil operaci srdce a je nucený žít s kardiostimulátorem. I když je Kryštof samostatný kluk, Lenka se mu snaží věnovat veškerý volný čas, což jde kloubit s prací vyšetřovatelky na kriminálce jen velice těžko.

Anička Polívková představila Lenku Vrabcovou

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

EINSTEIN - Případy nesnesitelného genia: Jaká je role Aničky Polívkové

I Lenka má ovšem své sny. Chtěla by partnera, muže, který by byl milý, zábavný, hezký, měl by rád Kryštofa a ona by si mohla konečně obout podpadky a trochu si odfrknout. Ale hledejte jehlu v kupce sena... A k tomu ten její nový „kolega“! Se zaťatými zuby se Lenka pustí do spolupráce s Filipem, hezkým chlapem obletovaným ženami, chytrým, nesnesitelným profesorem fyziky. Nicméně, jejich spolupráce je opravdu úspěšná.

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!