Jak dobře znáte Einsteina? Vyzkoušejte si kvíz a 21. března koukejte na seriál

Je neodolatelný, sexy a nadprůměrně inteligentní. Také je na zabití, nesnesitelný a vždy má poslední slovo. Představujeme vám Filipa Koeniga – prapravnuka Alberta Einsteina, jenž je hlavní postavou nového seriálu EINSTEIN - Případy nesnesitelného génia. První díl vysíláme 21. března na Primě. Teď je ten správný čas otestovat znalosti o Einsteinovi v našem kvízu!
Kvíz: Jak dobře znáš Einsteina
Kvíz: Jak dobře znáš Einsteina
Profimedia.cz/prima FTV

Před tím, než se nový seriál Einstein objeví na televizních obrazovkách, ověřte si, jak dobře Alberta Einsteina znáte. Přejeme vám hodně štěstí a nezapomeňte se o svůj výsledek podělit se na sociálních sítích! Stačí kliknout na ikonku pod výsledkem.

Jak dobře znáš Alberta Einsteina?

 

Jeden z největších géniů Albert Einstein pobýval během svého života několik let v Praze. Již před časem se objevily spekulace, že by po světě mohli chodit Einsteinovi potomci s českými kořeny. S touto nepotvrzenou skutečností si hraje i nový seriál televize Prima EINSTEIN - Případy nesnesitelného génia.

Einstein - Případy nesnesitelného génia (1) - upoutávka
Einstein - Případy nesnesitelného génia (1) (postavy 1-medailonek) - upoutávka

Právě po svém prapradědovi zdědil Filip Koenig, kterého hraje Vojta Kotek, nadání pro matematiku a fyziku. Díky těmto vlohám se Albertův potomek stal nejmladším profesorem všech dob. Kvůli svým životním patáliím se však zaplete s policisty, se kterými uzavře oboustranně výhodnou dohodu – bude jim pomáhat při vyšetřování zločinů a oni ho za to nezavřou do vězení.

reklama