Kvůli mimořádným opatřením se odkládá premiéra Einsteina na podzim

Od 20. března měníme televizní program Primy. Jedná se tak o optaření proti nákaze Covid-19. Byla odložena i chystaná premiéra nového seriálu Einsten - případy nesnesitelného génia.
Vojta Kotek jako sexy profesor
Vojta Kotek jako sexy profesor
Prima FTV

Televize Prima se rozhodla upravit svůj televizní program. Jedná se tak o opatření proti nákaze nemoci COVID-19. Odkládá se i premiéra nového seriálu Einsten - případy nesnesitelného génia, kterou uvedeme na podzim roku 2020.

Programové schéma od 20. března 2020.
Autor: FTV Prima Programové schéma od 20. března 2020.

„Velmi nás tyto neplánované změny mrzí, ale věříme, že diváci tento krok pochopí. Naše výroba vlastních pořadů je momentálně omezena kvůli mimořádným opatřením vlády ČR, kdy jednak nemůžeme pokračovat v natáčení vybraných pořadů, zároveň také ale musíme dbát na zdraví našich zaměstnanců i spolupracovníků, kteří se na postprodukci pořadů podílejí, což nám neumožňuje dokončení některých již natočených a plánovaných pořadů. Proto jsme se po důkladném zvážení rozhodli některé pořady odložit na podzim,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Sobotní večer se tedy mění a místo pořadu Einstein – případy nesnesitelného génia diváci uvidí policistu Petra Kraje v seriálu TEMNÝ KRAJ.

reklama